Najlepsze alternatywy Google Home dla inteligentnego domu

Google Home, wcześniej znany jako Google Cast, zapewnia centrum sterowania do konfigurowania, zarządzania i kontrolowania Chromecast i urządzeń Google Home — czyli jest po prostu aplikacją do automatyki domowej. Istnieje ponad 25 alternatyw dla Google Home na różne platformy, w tym Linux, Android, iPhone, Mac i Windows. My dzisiaj przedstawimy Wam 5 najlepszych alternatyw na Androida, które z powodzeniem zastąpią Wam starą apkę Google Home.

Zapraszamy do zapoznania się z listą!

A jeśli chcecie poczytać więcej o zarządzaniu i konfiguracji Androida, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: najlepsze launchery na Androida w 2018 oraz wielozadaniowość na Androidzie: jak używać trybu podziału ekranu.

 1. Home Assistant

  Home Assistant

  Oficjalna aplikacja Asystenta Domowego. Home Assistant dla Androida pozwala kontrolować wszystkie urządzenia w instancji Home Assistant – to platforma automatyki domowej o otwartym kodzie źródłowym, która koncentruje się na prywatności i lokalnej kontroli.

 2. Smart Life - Smart Living

  Smart Life – Smart Living

  Smart Life – Smart Living jest dobrym odpowiednikiem darmowego zarządcy inteligentnym domem. Smart Life charakteryzuje się ciekawymi funkcjami dopasowanymi do godziny i pory dnia, pozwala na ekstensywną konfigurację panelu użytkowania, a także pozwala na zmiany w trybie dnia, nocy i wakacyjnym. 

 3. eWeLink

  eWeLink

  E-Welink to darmowe, uniwersalne oprogramowanie do zdalnego sterowania inteligentnym domem. Może zdalnie kontrolować produkty sprzętowe różnych typów i marek. E-Welink obsługuje obecnie dziesiątki inteligentnych urządzeń, w tym inteligentne gniazdo, lampę LED, wentylator, grzejnik, oczyszczacz powietrza itp. Jest to inteligentne centrum sterowania domem, które może zarządzać wszystkimi urządzeniami za pośrednictwem jednej aplikacji.

 4. MiHome

  MiHome

  Zarządzaj urządzeniami i komunikuj się z nimi przy pomocy sieci bezprzewodowej. Podłącz urządzenia do sieci i połącz urządzenia między sobą. Wszystko w prostym i przystępnym interfejsie, który oferuje wiele opcji konfiguracji dla swoich użytkowników.

 5. Tuya Smart

  Tuya Smart

  Tuya Smart to proste i darmowe urządzenie do kontrolowania technologii smart w domu. Jeśli poszukujecie prostego odpowiednika do zarządzania inteligentnym domem – Tuya sprawdzi się doskonale.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…