Najlepsze aplikacje do list świątecznych na Androida

Święta są tuż tuż, jednak nie wszyscy są jeszcze na nie gotowi! Jeśli ktoś jeszcze robi świąteczne zakupy — czy to w postaci składników do potraw, czy też samych prezentów, ten na pewno chętnie skorzysta z pomocy małych elfów. A co, jeśli nie mamy żadnych elfów wśród znajomych?

Na pomóc mogą przyjść także specjalne apki na Androida, które pomogą w zorganizowaniu listy zakupów — a także zebrać listę prezentów od wszystkich domowników. Jeśli uważacie, że przyda się Wam dodatkowy planer na Waszym Androidzie, który wesprze Wasze zadania świąteczne, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy świąteczny spis najlepszych aplikacji, które pomogą w planowaniu zakupów i świąt, dzięki poręcznym listom! Zapraszamy do ich wypróbowania.

Jeśli natomiast chcecie poznać więcej ciekawostek związanych z Androidem i świętami, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: Najlepsze aplikacje Bożo Narodzeniowe i noworoczne na sezon świąteczny oraz Prezenty Świąteczne: Zorganizuj wspólne obdarowywanie się prezentami przez WhatsApp.

 1. Christmas Gift List

  Christmas Gift List

  Christmas Gift List to prosta apka, w której można stworzyć własną, podręczną listę prezentów – czy to dla siebie, aby udostępnić innym, czy to dla rodziny, z ich udostępnionych list. Prosty i poręczny planer, który pozwoli w łatwy sposób nadzorować zakup prezentów. 

 2. Prezenty świąteczne: Kalendarz adwentowy

  Prezenty świąteczne: Kalendarz adwentowy

  Prezenty świąteczne: Kalendarz adwentowy to bardziej gra, niż realny listownik, jednak może przypaść do gustu dzieciom, które szukają krótkiej gry na Androida na czas świąt. Przyda się, kiedy rodzic musi skupić się akurat na przygotowywaniu potraw, albo wyjściu do sklepu po prezenty! 

 3. Wish - Kupowanie z radością

  Wish – Kupowanie z radością

  Wish to duża platforma sprzedażowa, która pozwala na tworzenie „wish lists” – czyli list z prezentami, które chcemy dostać. Poza tym Wish oferuje także powiadomienia, gdy coś z cudzej wish listy jest na przecenie, dzięki czemu można w łatwy sposób wyłapać okazje i promocje na zakup prezentów.

 4. Ultimate Wish List

  Ultimate Wish List

  Ultimate Wish List to planer, gdzie każdy użytkownik może wpisywać na listę rzeczy, które chciałby dostać – a następnie udostępnić tę listę innym, aby mogli oni odznaczać, co kupują i w ten sposób zarządzać zakupowanymi prezentami razem z innymi osobami.

 5. Secret Santa 22: Free and online!

  Secret Santa 22: Free and online!

  Secret Santa to prosta apka, gdzie każdy wpisuje swoje imię i prezent, a następnie program losuje, kto zostanie czyim mikołajem. Jeśli chcecie zrobić losowanie, to Secret Santa znacznie to ułatwia.

Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp
Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp

Jeśli chcecie wysłać komuś załącznik z dużym plikiem, jedyną realną metodą jest poczta elektroniczna — albo raczej była. W dzisiejszych czasach, platformy do przesyłania wiadomości stały się tak szybkie i zaawansowane, że można je łatwo wykorzystać również do przesyłania plik…

Najlepsze apki dla bezpieczeństwa domu na Androida
Najlepsze apki dla bezpieczeństwa domu na Androida

Rozważając system bezpieczeństwa domowego i automatyki domowej, jedną z rzeczy, która powinna być brana pod uwagę, to fakt, czy da się zarządzać systemem ze smartfona. Dlaczego? Zarządzanie zdalne systemem bezpieczeństwa może nie brzmi jak coś ważnego, jednak znacznie ułatwia…

Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie
Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie

Instagram wykorzystuje wiele danych z telefonu, w tym między innymi dane z GPS używane do lokalizacji. Mimo że śledzenie takich danych pomaga znaleźć niezbadane miejsca w pobliżu, których odwiedzeniem często warto się zainteresować, zdarzają się sytuacje, w których nie chcemy…