Najlepsze aplikacje do dostarczania jedzenia, których trzeba spróbować

Dni dzwonienia do restauracji, aby porozmawiać z obsługą, która ledwo słyszy dyktowany adres dostawy, są wreszcie za nami. Niezależnie od tego, czy chodzi o czekanie w „kolejce telefonicznej”, czy o wykrzykiwanie swojego zamówienia przez ogłuszający hałas w tle, zamawianie jedzenia przez telefon zawsze było i prawdopodobnie będzie problematyczne.

Na szczęście już od dłuższego czasu, odkąd istnieją z nami nowoczesne sieci komórkowe, możemy korzystać z dobrodziejstw apek do zamawiania jedzenia z dostawą do domu.

Wystarczy kilka stuknięć w ekran, aby mieć dostęp do setek nowych i pysznych restauracji z każdej kuchni, jaką tylko można sobie wyobrazić. Chcecie poznać najlepsze i najpopularniejsze aplikacje do zamawiania jedzenia do domu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą!

A jeśli chcecie zapoznać się z naszymi innymi zestawieniami programów pomocnych przy zakupach, to zerknijcie na nasze poprzednie artykuły: jak uzyskać zwrot pieniędzy za zakupy z Google Play oraz 5 najlepszych aplikacji do sprzedawania online i lokalnie przez Androida w 2019.

 1. McDonald's Mobile

  McDonald’s Mobile

  McDonald Mobile to aplikacja stworzona przez tę znaną i lubianą sieć fast foodów, w której możecie skorzystać z wielu ciekawych promocji i zniżek, a także oczywiście zamówić jedzenie wprost do swojego domu. Coś koniecznego dla fanów maca.

 2. Glovo

  Glovo

  Glovo to coraz bardziej popularna usługa dostawcza w Polsce, która pozwala na zakup i szybką dostawę jedzenia wprost do domu. Glovo oferuje usługi dla wszystkich większych sieci w Polsce, a także obsługuje mniejsze, lokalne punkty.

 3. UberEATS: Faster delivery

  UberEATS: Faster delivery

  Wybierz UberEATS, aby zamówić prosto do domu dostawę pysznych dań z Twoich ulubionych restauracji. Aplikacja pozwala wyszukać restaurację, sprawdzić menu i zamówić danie, a to wszystko szybko i bez zbędnych formalności. Co ciekawe, UbearEATS ma także opcję dostaw z miejsc, które nie mają własnych dostaw.

 4. Lidl

  Lidl

  Co prawda w Polsce aplikacja Lidl nie pozwala na robienie zakupów, tak jeśli ktoś często przebywa w Niemczech, ten może się zdziwić gdy zobaczy, że apka ta ma w tym kraju więcej funkcjonalności. Jedną z nich jest dostawa zakupów do domu — coś bardzo wygodnego dla tych, którzy mają daleko do sklepu.

 5. Pyszne.pl - jedzenie online

  Pyszne.pl – jedzenie online

  Pyszne.pl to najpopularniejszy portal, który pozwala na szybkie znalezienie restauracji w Waszej okolicy, ale także na zakup i dostawę jedzenia wprost do domu lub pod wskazany adres. Pyszne.pl posiada także funkcję zbierania punktów, które potem można wymienić na atrakcyjne zniżki lub nagrody.

Jak oznaczyć kogoś na Instagramie
Jak oznaczyć kogoś na Instagramie

Instagram oferuje zabawne i ekscytujące treści, które zachęcają ludzi do oznaczania swoich przyjaciół i obserwujących. Może szukacie postów, które Wam się podobają, do których możecie się odnieść, które przypominają o czymś. Jeśli takie znajdziecie, to warto je jakoś oznaczyć…

Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać
Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać

WhatsApp już od jakiegoś czasu wprowadza nowe funkcje, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Od teraz w WhatsApp można ustawić proxy. To dodaje więcej bezpieczeństwa dla Waszych rozmów do innych zabezpieczeń, z których od dawna korzystamy, takich jak szyfrowanie wiadomości…