Jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie

Jeśli używacie Telegrama, to na pewno znacie funkcję zmiany tapety dla wszystkich swoich czatów, dzięki czemu możecie łatwo personalizować swoje rozmowy.

Telegram niedawno wypuścił aktualizację z różnymi nowymi funkcjami — między innymi, aktualizacja pozwala na zmianę motywu dla poszczególnych czatów, a nie dla wszystkich na raz. Przed tą aktualizacją, użytkownicy mogli tylko zmienić domyślne tło dla wszystkich czatów.

Dowiedz się, jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie:

Jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie

Po nowej aktualizacji użytkownicy mogą ustawić różne motywy dla czatów Telegrama — dla znajomych, rodziny i współpracowników. Temat czatu może być ustawiony zarówno przez Was, jak i przez kontakt, z którym rozmawiacie. Jednak najważniejsze jest to, aby obaj użytkownicy mieli zainstalowaną najnowszą wersję Telegrama.

Dlatego w tym artykule podzielimy się, jak zmienić motywy czatu dla poszczególnych czatów na Telegramie. Po prostu wykonajcie poniżej podane kroki:

 • Zaktualizuj aplikację Telegram.
 • Otwórz aplikację na swoim urządzeniu i otwórz czat.
 • Dotknij trzech kropek.
 • Z listy opcji dotknij Zmień kolory.
 • Teraz zostaniesz poproszony o wybranie motywu. Wybierz motyw według własnego uznania.
 • Dotknij przycisku Zastosuj motyw.

I gotowe! Prawda, że proste? A ile daje frajdy, kiedy można dostosować każdy motyw wedle własnego uznania — nowy motyw zostanie zastosowany tylko do wybranego przez Was czatu, dzięki czemu łatwo jest nadać temat przewodni rozmowom ze znajomymi czy rodziną.

Jeśli chcecie poczytać więcej na temat Telegrama, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: jak tworzyć grupy i kanały w aplikacji Telegram oraz Telegram obsługuje teraz połączenia wideo na systemach Android.

 1. Telegram

  Telegram

  Telegram to prosty w użyciu i wygodny komunikator — który pozwala na tworzenie niestandardowo dużych grup czatowych i wideokonferencji, a także udostępnianie wideo do 1 GB. W swoim działaniu jest podobny do WhatsAppa, wymagając do rejestracji numeru telefonu, po którym następnie można synchronizować kontakty.

Jak włączyć szyfrowaną kopię zapasową WhatsApp
Jak włączyć szyfrowaną kopię zapasową WhatsApp

Niedawno WhatsApp rozpoczął testowanie nowego szyfrowania end-to-end dla kopii zapasowych — na swojej wersji Beta. Z tego też powodu niezbyt duża liczba użytkowników może z tego skorzystać i czasami zdarzają się pojedyncze błędy czy niedogodności, jednak sama usługa jest całk…

Jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie
Jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie

Jeśli używacie Telegrama, to na pewno znacie funkcję zmiany tapety dla wszystkich swoich czatów, dzięki czemu możecie łatwo personalizować swoje rozmowy. Telegram niedawno wypuścił aktualizację z różnymi nowymi funkcjami — między innymi, aktualizacja pozwala na zmianę motywu …

Jak zmienić ikonę grupy w WhatsApp na Androidzie
Jak zmienić ikonę grupy w WhatsApp na Androidzie

Każdy z uczestników grupy WhatsApp może łatwo zmienić ikonę, temat lub nazwę grupy. Do niedawna ikony były niemożliwe do edycji, jednak już tak nie jest! Ikonki dla grup na WhatsAppie pomagają w zarządzaniu nimi, organizacji czy łatwego identyfikowania, o czym jest dana grupa…

Jak zapisać Instagram Stories jako szkice
Jak zapisać Instagram Stories jako szkice

Instagram już kiedyś posiadał funkcję robienia szkiców pod stories, przy czym wycofał się z tej funkcjonalności. Jednak z powodu dużej ilości zgłoszeń od użytkowników postanowił przywrócić w pełni tę funkcję — teraz każdy może z niej skorzystać. Dowiedz się, jak zapisać Insta…