Najlepsze aplikacje do auto tune na Androida, które trzeba wypróbować

Podczas gdy niektórzy ludzie nie wahają się pokazać swojego talentu wokalnego publicznie, inni wolą zostawić go w swojej sypialni lub łazience. Niezależnie od tego, do której ekipy należycie, aplikacje do automatycznego strojenia głosu pomogą Wam rozwinąć umiejętności śpiewania i wspomogą Wasz głos, nie raniąc niczyich uszu. W tym artykule badamy najlepsze aplikacje do auto tune.

Staraliśmy się uzyskać połączenie niskiego kosztu (większość jest darmowa, lub ma taką opcję, jeśli zgodzimy się na reklamy), a także ilości i jakości funkcji, które oferują swoim użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem!

Jeśli natomiast chcecie poczytać więcej, o aplikacjach muzycznych, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: najlepsze aplikacje do podcastów na Androida, które musisz pobrać oraz alternatywy dla Spotify: najlepsze darmowe usługi streamingowe do muzyki dla systemu Android.
 1. Voloco

  Voloco

  Voloco to ciekawa aplikacja muzyczna, która posiada bardzo szeroką funkcjonalność. Pozwala ona na szybkie uzyskanie pożądanego efektu w trybie automatycznym online. Aplikacja pozwala nagrać swój głos i w czasie rzeczywistym dostosowuje jego intonację do wybranej muzyki, dzięki czemu jest ona natychmiast przetwarzana i gotowa do odtwarzania. Szybkość i wygoda przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie te cechy.

 2. MicDroid

  MicDroid

  MicDroid pomoże Ci zawsze trafić w nuty. Program zawiera ogromną różnorodność opcji do korekty tonu głosu. Nagrywaj utwory i wysyłaj je do swoich sieci społecznościowych!

 3. Smule: Sing Karaoke & Record Your Favorite Songs

  Smule: Sing Karaoke & Record Your Favorite Songs

  Smule to największa aplikacja muzyczna. W tym przypadku aplikacja pozwala na wspólne śpiewanie piosenek zdalnie z ludźmi, którzy mogą być gdziekolwiek na świecie. Posiada również korektę wysokości dźwięku do strojenia w czasie rzeczywistym. Program automatycznie dostraja głos tak, że brzmi on dobrze i gładko.

 4. Tune Me

  Tune Me

  Dzięki Tune Me wszyscy fani T-Paina posiadający urządzenie z systemem Android mogą, nagrywać swoje ulubione piosenki, naśladując swojego ukochanego wykonawcę. Korekcja wysokości dźwięku w aplikacji może przekształcić głos użytkownika i sprawić, że będzie brzmiał tak jak T-Pain, Kanye West, Akon, lub The Lonely Island.

 5. StarMaker: Sing free Karaoke, Record music videos

  StarMaker: Sing free Karaoke, Record music videos

  Ta darmowa aplikacja daje do dyspozycji ponad 500 utworów. Można kupować nowe kanty, śpiewać, nagrywać i dzielić się swoimi nagraniami z przyjaciółmi za pośrednictwem Facebooka lub Twittera. StarMaker to doskonałe narzędzie, które daje duże pole do popisu.

Jak włączyć szyfrowaną kopię zapasową WhatsApp
Jak włączyć szyfrowaną kopię zapasową WhatsApp

Niedawno WhatsApp rozpoczął testowanie nowego szyfrowania end-to-end dla kopii zapasowych — na swojej wersji Beta. Z tego też powodu niezbyt duża liczba użytkowników może z tego skorzystać i czasami zdarzają się pojedyncze błędy czy niedogodności, jednak sama usługa jest całk…

Jak dodać efekty głosowe i autotune na TikTok
Jak dodać efekty głosowe i autotune na TikTok

Jednym z najpopularniejszych trendów TikTok w 2021 roku jest dodawanie głosu przy pomocy autotune’a w swoich filmach. Aplikacje do autotune pozwalają Wam na nagranie dowolnego dźwięku i zgranie go z innym utworem tak, aby w prawie idealny sposób do siebie pasowały. Łatw…

Jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie
Jak zmienić motywy dla poszczególnych czatów w Telegramie

Jeśli używacie Telegrama, to na pewno znacie funkcję zmiany tapety dla wszystkich swoich czatów, dzięki czemu możecie łatwo personalizować swoje rozmowy. Telegram niedawno wypuścił aktualizację z różnymi nowymi funkcjami — między innymi, aktualizacja pozwala na zmianę motywu …