Jak masowo usuwać posty na Facebooku

Szukacie świeżego startu na Facebooku? Chcecie wyczyścić swoją starą aktywność, usunąć swoje stare posty na Facebooku i zacząć z nową kartą? W przeciwieństwie do innych platform społecznościowych Facebook od niedawna udostępnił opcję (zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej), aby selektywnie edytować lub usuwać stare posty w dużej ilości. Chcecie się przekonać, jak to działa? Zapraszamy do dalszej części!

Dowiedz się, jak masowo usuwać posty na Facebooku:

Jak masowo usuwać posty na Facebooku

Niedawno Facebook udostępnił nową funkcję o nazwie Zarządzaj Aktywnością, która zapewnia potężne opcje zarządzania – w tym masowe usuwanie postów. Z tej nowej funkcji można korzystać już teraz, więc jeśli macie sporą liczbę starych postów, które powinny wylądować na śmietniku, to teraz jest odpowiednia pora, aby ją przetestować. Albo być może po prostu chcecie ukryć swoją poprzednią aktywność – to także jest teraz możliwe. Oto jak możecie usunąć masowo posty na Facebooku:

 • Otwórz aplikację Facebook.
 • Wybierz Menu w prawym dolnym rogu i stuknij w odnośnik do swojego profilu.
 • Stuknij trzy kropki obok przycisku Dodaj historię tuż pod zdjęciem profilowym.
 • Wybierz opcję Dziennik aktywności.
 • Z opcji na górze, stuknij w Zarządzaj aktywnością > Twoje posty.
 • Wybierz posty, które chcesz usunąć lub zarchiwizować, dotykając pola wyboru obok swoich postów.
 • Jeśli szukasz konkretnych postów, możesz stuknąć opcję Filtry u góry i filtrować posty według kategorii, daty lub osób.
 • Po wybraniu preferowanych postów dotknij opcji Archiwizuj lub Kosz, aby je zarchiwizować lub usunąć.

Uwaga: Po zarchiwizowaniu postów możecie w dowolnym momencie przywrócić je do swojego profilu – jednak macie na to tylko 30 dni. Elementy znajdujące się w Koszu są automatycznie usuwane po 30 dniach.

Aby uzyskać dostęp do zarchiwizowanych postów lub postów w koszu, kieruj się do swojego profilu >> Dziennik aktywności i stuknij na Archiwum lub Kosz. Mamy nadzieję, że nowa funkcja przypadnie Wam do gustu!

Jeśli chcecie poczytać więcej na temat Facebooka, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: jak otrzymywać powiadomienia o nierozpoznanych logowaniach do Facebooka oraz jak usunąć wszystkie Polubienia na Facebooku i Instagramie.

 1. Facebook

  Facebook

  Facebook to znany przez wszystkich portal społecznościowy, dzięki któremu utrzymujemy kontakt ze swoimi bliskimi. Ta aplikacja pozwala zarządzać kontem Facebook z urządzenia mobilnego – bez obcinania żadnej z funkcjonalności dostępnej na przeglądarkowej wersji.

Jak masowo usuwać posty na Facebooku
Jak masowo usuwać posty na Facebooku

Szukacie świeżego startu na Facebooku? Chcecie wyczyścić swoją starą aktywność, usunąć swoje stare posty na Facebooku i zacząć z nową kartą? W przeciwieństwie do innych platform społecznościowych Facebook od niedawna udostępnił opcję (zarówno na stronie internetowej, jak i w …

Jak przywrócić ostatnio usunięte posty z Instagrama
Jak przywrócić ostatnio usunięte posty z Instagrama

Niektóre z nowych funkcji Instagram są świetne i naprawdę zabawne – jednak zwykle bazują na zwiększaniu zasięgów i budowaniu nowej zawartości. Jeśli mamy wybrać jeden nowy dodatek, który okazał się być po prostu pomocny, nie tylko w budowaniu treści, to będzie to funkcj…

Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp
Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp

Niedawno wprowadzono nową funkcję WhatsApp, za pomocą której można wysyłać znikające zdjęcia i filmy. Pod koniec ubiegłego roku WhatsApp wprowadził „Znikające wiadomości”, które pozwalały wysłać wiadomość, która zniknie po 7 dniach – teraz czas na pilotaż no…