Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu

Instagram stał się dla wielu apką niezastąpioną, z której korzysta się codziennie nie tylko dla przyjemności, ale także samopromocji czy nawet zarabiania. Ta platforma umożliwia użytkownikom dzielenie się swoim życiem poprzez zdjęcia, krótkie filmy i historie. Insta Stories to zbiór zdjęć i filmów prezentowanych w formie pokazu slajdów – gdzie każda historia trwa kilka sekund, po czym pojawia się następna. Zapaleni użytkownicy Instagrama wiedzą, że nie jest możliwe edytowanie Insta Story, gdy już będą opublikowane… ale czy na pewno?

Dowiedz się, jak edytować Instagram Story po opublikowaniu:

Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu

Istnieją pewne aspekty relacji na Instagramie, które można edytować, nawet po jej opublikowaniu. Dzisiaj wyjaśnimy, jak można, przynajmniej w pewnym zakresie, edytować i zmieniać Insta Story po opublikowaniu. Oczywiście, nie jest to pełna edycja, a tylko ustawienia prywatności, jednak często są to przydatne rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Po prostu wykonajcie kroki podane poniżej:

 • Uruchom Instagram.
 • Stuknij swoją historię, aby ją otworzyć > Wybierz tam „Więcej”.
 • Następnie z menu, dotknij Story Settings.
 • Następnie zobaczysz wiele opcji, aby dostosować i zaprezentować swoją historię.
 • Możesz włączyć / wyłączyć ponowne udostępnianie swoich historii Instagram przez innych ludzi w aplikacji.
 • Jeśli chcesz, aby tylko konkretna osoba lub kilka osób widziało Twoją historię, możesz ukryć swoją historię przed konkretnymi osobami.
 • Aby uniemożliwić nieznajomym pisanie do Ciebie za pośrednictwem Story, można wyłączyć odpowiadanie w swoich Instagram Stories.

Niestety, to jedyny zakres, w jaki można edytować Instagram Stories po publikacji – na razie apka nie pozwala na pełną edycję raz zamieszczonych postów. Chociaż nie można zmienić treści, nadal można kontrolować zasięg i udostępnianie postu.

Jeśli szukasz więcej informacji o Instagramie, zerknij na nasze poprzednie artykuły: jak dodawać skróty do Instagram na Androidzie oraz jak znaleźć kogoś na Instagramie, używając numeru telefonu.

 1. Instagram

  Instagram

  Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem – a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak ukryć liczbę polubień na Instagramie i Facebooku
Jak ukryć liczbę polubień na Instagramie i Facebooku

Instagram i Facebook dodały nowe opcje na platformie, które pozwalają użytkownikom ukryć liczbę lajków i wyświetleń postów innych osób, a także te same liczniki na własnych postach. Nowe opcje zostały wprowadzone, aby „oddać ludziom nieco prywatności” na platforma…

Jak opuścić grupę WhatsApp bez niczyjej wiedzy
Jak opuścić grupę WhatsApp bez niczyjej wiedzy

Wielokrotne powiadomienia otrzymywane przez telefon sprawiają, że działa on wolniej. Czasami ludzie po prostu wysyłają losowe irytujące wiadomości, które mogą znacznie spowolnić pracę Waszego telefonu – to, oraz częste plumkanie niechcianych powiadomień sprawia, że szuk…