Najlepsze aplikacje do zrzutów ekranu na Androida

W dzisiejszych czasach używamy smartfonów niemal do wszystkiego – rozmów z przyjaciółmi, lub do pobierania nowych zdjęć, smartfony stały się ważną częścią naszego życia. Teraz, przy całym tym surfowaniu i przeglądaniu internetu, czasami znajdujemy coś, co chcemy zapisać.

Niestety, nie każda strona lub aplikacja pozwala na pobranie ich zawartości. Ale z pomocą przychodzą aplikacje do robienia zrzutów ekranu, dzięki nim można zapisać swoje ulubione rozmowy na później, lub zapisać ulubioną grafikę i zrobić z niej później tapetę.

Dlatego też dzisiaj postanowiliśmy stworzyć dla Was spis najlepszych apek do robienia zrzutów ekranów – już nigdy nie zapomnicie swojego ulubionego mema albo nie zgubicie tej ważnej informacji w natłoku innych smsów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem!

A jeśli poszukujecie innych apek związanych ze zdjęciami, zachęcamy do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami: jak przenieść swoje zdjęcia z Facebooka do Zdjęć Google oraz usuń tło z dowolnego obrazu lub zdjęcia na Androidzie.

 1. Łatwy Zrzut ekranu wersja Pro

  Łatwy Zrzut ekranu wersja Pro

  Proste narzędzie, które pozwala szybko zrobić zrzut ekranu, a także dodać do niego dodatkowe elementy – takie jak zaznaczenie, naklejka, czy po prostu przycięcie zdjęcia do docelowego rozmiaru.

 2. AZ Screen Recorder - No Root

  AZ Screen Recorder – No Root

  AZ SCreen Recorder to nagrywaka ekranu głównego Androida, dzięki której możecie nie tylko zrobić zrzut ekranu, ale także nagrywać to, co aktualnie na nim robicie. Apka nie zawiera reklam ani nie ogranicza czasu nagrywania.

 3. Screen Master: Zrzut ekranu & Znaczniki zdjęć

  Screen Master: Zrzut ekranu & Znaczniki zdjęć

  Screen Master to nieco bardziej zaawansowane narzędzie do robienia zrzutów ekranów – pozwala na natychmiastowe edytowanie zdjęcia, rysowanie po nim, dodawanie znaków, a nawet wstawianie tekstów i elementów innych zdjęć.

 4. Wideorejestrator Na Telefon & Zrzut Ekranu Film

  Wideorejestrator Na Telefon & Zrzut Ekranu Film

  Wideorejestrator to łatwy sposób na nagranie swojego ekranu, zwłaszcza przydatne, gdy chcecie komuś pokazać jak coś zrobić, albo zachować swoją rozgrywkę w najnowszej grze. Prostota obsługi i mało zajmowanego miejsca przez nagrane filmy to niewątpliwe zalety tej apki.

Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu
Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu

Instagram stał się dla wielu apką niezastąpioną, z której korzysta się codziennie nie tylko dla przyjemności, ale także samopromocji czy nawet zarabiania. Ta platforma umożliwia użytkownikom dzielenie się swoim życiem poprzez zdjęcia, krótkie filmy i historie. Insta Stories t…