Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę.

W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takiej sytuacji, różnorodne platformy i aplikacje mogą pomóc początkującym blogerom i twórcom zdobyć publiczność i popularność na start.

Blogi, które mają już określoną publiczność, są znacznie bardziej wiarygodne wśród obserwujących. Dzięki temu potencjalny nowy członek społeczności widzi od razu, że ktoś tak jak on zainteresował się treścią i zaufał jej twórcy – dlatego jest bardziej skory do dołączenia do tego grona.

Zwykle te aplikacje dodają po prostu sztuczny tłum – choć często także pomagają w darmowej (niedużej) promocji kanału, umieszczając go w swoich serwisach lub dodając do niego adekwatne i popularne tagi. Znaleźliśmy dla Was 6 konkretnie działających aplikacji, które pomogą zdobyć początkową publiczność i „wykręcić” dużą liczbę lajków przy minimalnym wysiłku.

Jeśli nie wiecie czym jest TikTok – polecamy sprawdzić nasz artykuł. Natomiast, jeśli chcecie dowiedzieć się jak pobierać filmiki z TikToka na swój telefon – tutaj znajdziecie odpowiednie informacje.

Oto nasz zbiór najlepszych aplikacji do zdobywania obserwujących i lajków na TikTok:

 1. TikFans - Grow your social fame

  TikFans – Grow your social fame

  Jeśli jesteś zainteresowany TikTokiem i naprawdę chcesz stać się popularny, ta aplikacja pomoże Ci na początku. Twoje filmy będą wydawane jako rekomendacje dla innych użytkowników, a nowe osoby będą mogły łatwiej nawiązać z Tobą kontakt.

 2. TikBooster: Wentylatory i Następni & Lubię i Serca

  TikBooster: Wentylatory i Następni & Lubię i Serca

  TikBooster to sposób, aby stać się rozpoznawalnym w TikTok za darmo. Posiada takie opcje, jak uzyskanie dodatkowych komentarzy na temat swojej kreatywności, zwiększenie liczby obserwujących i lajków.

 3. Get fans & likes & followers for short music video

  Get fans & likes & followers for short music video

  Ta apka jest prostym programem do udostępniania filmików, która zapewnia narzędzia, aby rozwijać zbiór fanów i lajków. Jego główna funkcja to sharowanie filmików z osobami z podobnymi zainteresowaniami lub podążającymi za konkretnymi tagami.

 4. TikFame - Get tiktok fans & followers & likes

  TikFame – Get tiktok fans & followers & likes

  TikFame to kolejny sposób na to, aby więcej osób sprawdzało Twoją zawartość na TikTok. Gwarantuje ona, że będziesz w stanie powiększyć swoje konto do znacznie większej liczby fanów, a nawet może pomóc Ci wymyślić odpowiednie hashtagi, aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięgi.

 5. TikFamous for tik tok followers, likes, fans

  TikFamous for tik tok followers, likes, fans

  Jeśli potrzebujesz apki, która twierdzi, że jest jednym z najlepszych dostawców lajków do TikTok, to musisz rozważyć sprawdzenie TikFamous dla swojego telefonu. Aplikacja może pomóc osiągnąć sukces na TikTok.

 6. Likes & Followers for tiktok 2020

  Likes & Followers for tiktok 2020

  Ten program nie patrzy na to, w jakim obszarze się promujesz. Turystyka, modelarstwo, fitness i sport – aplikacja w każdym przypadku zapewni Ci nowych subskrybentów. Wzrost tworzą ludzie, którzy podążają za hashtagami – serwis promuje Twoje treści za pomocą tagów i hashtagów, które są używane w całym TikTok.

Czy WhatsApp powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu rozmowy
Czy WhatsApp powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu rozmowy

WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do czatowania na świecie – codziennie korzystają z niej miliony użytkowników, którzy wymieniają wiadomości za pośrednictwem czatów prywatnych lub grupowych. Dzięki szyfrowaniu end-to-end, WhatsApp jest w większości bez…

Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida
Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida

Bezpłatne, wspierane reklamami usługi streamingowe nigdy nie były bardziej popularne ani lukratywne – tylko w 2018 roku na reklamy wydano 2,7 miliarda dolarów, co pozwoliło na znaczne ograniczenie kosztów po stronie usługobiorcy takiego rozwiązania. Wszystko to jest świ…

Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidzie
Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidzie

Wyświetlanie aplikacji na ekranie głównym Androida nie pokaże Wam każdej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu. Aby zobaczyć pełną listę zainstalowanych, w tym także te ukryte, należy dokonać pewnych zmian w ustawieniach. Dowiedz się, jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidz…

Jak zmienić prędkość wideo na TikTok
Jak zmienić prędkość wideo na TikTok

TikTok to społecznościowa sieć do udostępniania i odtwarzania wideo online, która zdobywa coraz więcej użytkowników i stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Sklepie Play w ostatnich latach. Platforma posiada kilka funkcji edycji wideo, a jedną z nich jest możli…