Najlepsze tapety WhatsApp do wstawiania zdjęć dla każdego czatu

W najnowszej wersji WhatsApp Beta wprowadzono nową, dość ciekawą funkcję – dodawanie zdjęć do czatu WhatsApp w formie tapety! Dokładnie tak, jak tylko funkcja wyjdzie z wersji Beta, możliwe będzie ustawienie tapety dla każdego czatu z osobna, co nie tylko pomoże Wam w organizacji, ale także urozmaici rozmowy i grupy.

Samo dodawanie tapety do rozmowy jest bardzo proste – mmusicie po prostu wybrać czat, a następnie kliknąć opcję „tapeta”, która to pokieruje Was do zbioru wszelkich zdjęć, z których możecie wybrać najlepiej pasujące do Waszej rozmowy. Warto dodać, że w funkcji też użyć można nie tylko natywnie wgranych tapet, ale także własnych zdjęć i obrazków pobranych z internetu!

Dlatego też postanowiliśmy przedstawić Wam zbiór kilku aplikacji, które mogą Wam przysłużyć się w tym zadaniu. Z wybranych, większość to specjalnie dostosowane do WhatsAppa tapety, które idealnie nadają się na czaty. Postanowiliśmy dodać także Pinteresta, który jest zbiorem wszelakich ciekawych obrazków – choć tutaj prawdopodobnie trzeba będzie nieco obrobić zdjęcia, aby pasowały pod tapetę.

Zainteresowani? Zatem zapraszamy do przeglądnięcia naszego zestawienia najlepszych zbiorów tapet do WhatsApp!

Jeśli natomiast poszukujecie innych sposobów na urozmaicenie swojego telefonu, zerknijcie na artykuł o tworzeniu ruchomych tapet na Androida lub sposobów na zmianę tła w apce WhatsApp.

 1. WhatsApp Wallpaper

  WhatsApp Wallpaper

  WhatsApp Wallpaper to kolekcja tapet dla użytkowników, która oferuje szeroki wybór motywów tematycznych, dzięki którym można zmienić wygląd interfejsu aplikacji WhatsApp lub dodać tło czatów. Wszystkie grafiki są specjalnie dostosowane i dopasowane do aplikacji, zatem nie wymagają dodatkowej obróbki.

 2. Wallpapers for WhatsApp - Chat Background

  Wallpapers for WhatsApp – Chat Background

  Wallpapers for WhatsApp to prosty, ale pokaźny zbiór tapet i teł dla WhatsAppa, który pozwoli Wam szybko dostosować i spersonalizować czaty. Cały zbiór jest w pełni darmowy i dostosowany do natychmiastowego użytku.

 3. Tapety na Chat

  Tapety na Chat

  Tapety na Chat to kolejny zbiór specjalnie dopasowanych grafik i zdjęć, które powinny od razu pasować do użytku, jako tła rozmowy w WhatsApp. Specjalne dopasowane kategorie pozwolą na lepsze i szybsze wyszukiwanie pożądanych obrazków.

 4. 4K Wallpapers for WhatsApp

  4K Wallpapers for WhatsApp

  Tapety dla WhatsApp w wysokiej rozdzielczości 4K – wszystkie pasujące do aplikacji i najnowszej funkcji tła dla czatów. Jakość zdjęć wymaga jednak od telefonu nieco więcej pamięci i mocy obliczeniowej, dlatego nie zalecamy tych tapet na słabszych telefonach.

 5. Pinterest

  Pinterest

  Pinterest to apka społecznościowa, na której użytkownicy umieszczają wszelkiego rodzaju ciekawe zdjęcia i filmiki. Ogrom grafik może przytłaczać, ale wszystkie są odpowiednio tagowane, aby ułatwić ich przeglądanie, czy szukanie interesujących rzeczy. Wszystkie obrazki, przy odrobinie pracy, można dopasować do WhatsApp.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…