Najlepsze sposoby na pobranie filmików z TikToka na Androida

Jak pobrać filmiki z TikToka na Androida – to pytanie krąży po sieci częściej, niż może się to wydawać. Nic dziwnego, chęć uwiecznienia śmiesznych lub wartościowych nagrań z tej aplikacji jest dosyć spora, zwłaszcza że posiadamy już możliwość pobierania filmów z YouTube.

Chodzi tu oczywiście o takie filmy, które są ustawione jako niemożliwe do pobrania – te bez tego ograniczenia można pobrać bezpośrednio w aplikacji. Jakie są jednak sposoby na obejście zabezpieczenia tych drugich?

Dowiedz się, jakie są najlepsze sposoby na pobranie filmików z TikToka na Androida:

Najlepsze sposoby na pobranie filmików z TikToka na Androida

Najpierw szybko poruszymy temat samego pobierania filmów z TikToka – dla tych, którzy nie wiedzieli, że niektóre filmy można pobrać bezpośrednio z aplikacji. Tak, jest to możliwe, o ile takie ustawienia dla filmu nadał mu właściciel – w takim wypadku wystarczy kliknąć Udostępnij, a następnie Pobierz.

Jednak co z filmami, które nie są dostępne do pobrania? Tutaj najłatwiej posłużyć się specjalną aplikacją, do pobierania filmików z TikToka. Istnieje kilka takich aplikacji, na końcu artykułu znajdziecie ich spis – wszystkie są do siebie podobne w użytkowaniu.

Dla przykładu, używając Video Downloader Dla TikToka (zamieszczony na dole) musicie:

 • Kliknąć udostępnianie filmu i wybrać opcję „inne”.
 • Otworzyć za pomocą aplikacji Video Downloader.
 • Kliknąć czerwoną kropkę w prawym dolnym rogu.
 • Gotowe! Aplikacja zacznie pobierać film.

Alternatywnie, możecie użyć tej samej aplikacji i pobrać filmik przez URL. Oto jak to zrobicie:

 • Kliknijcie udostępnianie filmu i wybierzcie opcję „Kopiuj link”.
 • Otwórzcie apkę Video Downloader.
 • Wklejcie link URL do wyszukiwarki.
 • Kliknijcie „Download”.
 • Gotowe! Wybrany przez Was film właśnie się pobiera.

Istnieje jeszcze jeden sposób – który nie potrzebuje instalacji zewnętrznej apki. Tak zwany, sposób na e-mail. Należy pamiętać, że ten sposób jest prawdopodobnie luką w bezpieczeństwie, więc z czasem może on zniknąć. Z drugiej strony, póki tak nie jest, nie łamiecie żadnych regulaminów aplikacji!

 • Wybierzcie film i kliknijcie panel udostępniania.
 • Zaznaczcie opcję „e-mail”.
 • Film zostanie pobrany i dodany do maila jako załącznik.
 • Wyślijcie mail do siebie lub do kogoś znajomego.
 • Pobierzcie film na telefon.
 • Gotowe! Cieszcie się zapisanym nagraniem, nawet będąc offline.

Te 3 proste sposoby pozwolą Wam zachować ulubione filmy na później, lub na wypadek utraty połączenia z siecią bezprzewodową.

Jeśli nie jesteście zaznajomieni w ogóle z koncepcją TikToka – sprawdźcie nasz poprzedni artykuł o tym, jak używać TikToka na Androidzie. 

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok bije ostatnio rekordy popularności – jest to platforma do zamieszczania filmów, krótkich klipów czy audycji. Wraz z apką do zamieszczania twórczości, pozwala ona na oglądanie całej twórczości społeczności, a także szybką edycję wideo – poprzez dodawanie spowolnionego tempa, klatkowania, muzyki, efektów dźwiękowych czy napisów.

 2. Video Downloader for TikTok - No Watermark

  Video Downloader for TikTok – No Watermark

  Video Downloader Dla TikToka to proste narzędzie przeznaczone do szybkiego pobierania filmików z tego serwisu – przy pomocy telefonu z systemem Android. Wystarczy zainstalować aplikację i wykonać kilka kroków, aby cieszyć się swoimi ulubionymi nagraniami w wersji offline.

 3. Downloader for Tik Tok

  Downloader for Tik Tok

  Downloader na TikToka to alternatywa dla wcześniej wymienionej aplikacji – działa praktycznie identycznie. Jeśli chcecie pobierać filmiki z TikToka, a Video Downloader nie przypadł Wam do gustu (lub z jakiegoś powodu nie działa), spróbujcie tego rozwiązania.

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…