Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć, które musisz pobrać

Kamery w smartfonach uległy ostatnio znacznej poprawie – telefony w dzisiejszych czasach mają więcej megapikseli, mniejszy otwór przysłony i wiele obiektywów. Czasami trudno jest znaleźć różnice między zdjęciami wykonanymi z lustrzanki i telefonu.

Ale nie każde zdjęcie zrobione z telefonu jest idealne. Czasami drobna edycja jest wymagana, aby wyciągnąć z fotki prawdziwie zapierające dech ujęcie. Jak to zrobić? Wystarczy użyć aplikacji do edytowania zdjęć, prosto ze swojego Androida!

Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć

Możecie zapytać – czemu używać aplikacji na telefonie, zamiast profesjonalnych narzędzi na komputerze? Odpowiedź jest prosta – jeśli potraficie obsługiwać profesjonalne narzędzia, wtedy zdecydowanie warto z nich skorzystać. Co jednak jeśli nie jesteście obeznani z płatnymi pakietami Photoshopa, a inne profesjonalne (i drogie) programy to dla Was czarna magia?

Na ratunek przybywają właśnie aplikacje telefoniczne. Pozwalają one nie tylko na szybką edycję, zaraz po zrobieniu zdjęcia, ale także ze względu na swoją naturę – z założenia proste w obsłudze i nauce! 

Tylko, jak wybrać dobrą apkę do edycji zdjęć? Większość ma albo mało funkcji, albo pełna jest uciążliwych reklam, lub nawet blokuje możliwość zapisywania edytowanego zdjęcia w wysokiej jakości! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was ten zestaw kilku najlepszych aplikacji do edytowania zdjęć na Androidzie. Zatem, jeśli szukacie sposobu na edycję zdjęcia, lub usunięcie tła z obrazu zapisanego na telefonie – zerknijcie i zdecydujcie, czy któryś z programów Wam odpowiada. Zapraszamy!

 1. Photo Studio

  Photo Studio

  Photo Studio to prosty edytor zdjęć na Androida, który posiada potężne funkcje, zdolne do imitowania profesjonalnej obróbki zdjęciowej w zaledwie kilka sekund. Unikalne filtry, efekty, personalizowane zdjęcia i kolaże – to wszystko znajdziecie wewnątrz tej apki.

 2. Cymera - Photo Editor, Collage

  Cymera – Photo Editor, Collage

  Cymera – Camera & Photo Editor to nieco mniej znany edytor, jednak niezwykle funkcjonalny i z nowoczesnymi opcjami edycji. Wykorzystaj nakładane efekty, jak imitowanie 7 obiektywów lustrzanek, ponad 20 filtrów, efekty polepszające i upiększające oraz setki masek, naklejek, ramek i innych efektownych zabiegów.

 3. PicsArt – photo studio

  PicsArt – photo studio

  PicsArt to znana i sprawdzona aplikacja do edytowania zdjęć przy pomocy urządzenia mobilnego z systemem Android. Dziesiątki filtrów i efektów zapewnią Wam odpowiednie pole do popisu podczas edytowania zdjęć – poza tym, umożliwia także dodawanie naklejek, tekstów, przycinania czy dobierania kontrastów. Idealne rozwiązanie do szybkiej edycji zdjęcia na Insta.

 4. instashot dla Instagram

  instashot dla Instagram

  Instashot to popularny wybór wśród początkujących Instagramerów – głównie z powodu łatwości obsługi, a także potężnego zbioru opcji i funkcji, dostępnych całkowicie za darmo. Mnóstwo filtrów, opcje przycinania, kadrowania czy dodawania stylów daje możliwość dopasowania zdjęcia do tego celu, jaki mu wybierzemy.

Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku
Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę. W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takie…

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…