Najlepsze aplikacje do uzyskania darmowego WiFi

Dla wielu podróżników znalezienie WiFi to święty Graal. Niezależnie od tego, czy chcecie znaleźć nową trasę, czy zamówić Ubera, ważne jest, aby znaleźć połączenie. Na szczęście liczba publicznych hotspotów WiFi rośnie i możecie być na bieżąco z ich lokalizacją i wydajnością, instalując na aplikację do wyszukiwania WiFi.

Podróżowanie już nie oznacza odłączania się od intenetu – stał się on nieodzowną częścią naszego życia. Dziś możecie mieć dostęp do sieci dosłownie wszędzie, nawet w najbardziej odległych miejscach.

Najlepsze aplikacje do uzyskania darmowego WiFi

Aplikacje wyszukujące WiFi identyfikują wszystkie dostępne sieci i gromadzą jak najwięcej informacji na ich temat. Informacje te obejmują nazwę WiFi, bezpieczeństwo, kanał, markę, siłę sygnału itp.

Niektóre aplikacje wyszukujące WiFi są w stanie przeprowadzać mapowanie sieci. Gromadzą one dane WiFi z różnych miejsc i wizualizują je na mapie. Jest to przydatne do optymalizacji i eliminowania martwych punktów.

Najlepsze z tych programów łączą w sobie łatwość obsługi, regularne aktualizacje i potężne funkcje, które pozwalają znaleźć niezawodne darmowe hotspoty WiFi podczas podróży. My postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie i przygotowaliśmy własny zbiór najlepszych aplikacji do poszukiwania darmowych sieci.

Jeśli natomiast potrzebujecie sposobów na wzmocnienie już posiadanego sygnału – sprawdźcie ten zbiór aplikacji, które rozwiążą Wasz problem.

 1. OpenSignal - mapy 3G/4G/WiFi

  OpenSignal – mapy 3G/4G/WiFi

  Proste i przydatne narzędzie, OpenSignal pozwala na znalezienie najlepszego zasięgu i sygnału w wydajności 3G i 4G. Aplikacja pokazuje miejsca, a także źródło sygnału i sprawdza jednocześnie wszystkie dostępne informacje o połączeniu – w tym o jego zabezpieczeniach.

 2. WiFi Map Pro — Passwords

  WiFi Map Pro — Passwords

  WiFi Map Pro to prosta apka, która mapuje hotspoty WiFi w najbliższej okolicy, a także w wybranym wcześniej regionie. Dzięki temu można łatwo zaplanować podróż tak, aby nigdy nie tracić połączenia z internetem. Mapy można pobrać odpowiednio wcześniej, aby korzystanie nie wymagało późniejszego połączenia z siecią.

 3. Wifi Map Passwords - Free Wifi

  Wifi Map Passwords – Free Wifi

  WiFi Map skanuje okolicę w poszukiwaniu przyłączeń do sieci i hotspotów, które nie wymagają znajomości hasła. Dzięki temu łatwo jest połączyć się poza domem, w miejscu, którego nie znacie. W apce znajduje się także baza danych z hasłami podanymi przez innych użytkowników.

 4. WiFi Key Connector: Free Password and WiFi Map

  WiFi Key Connector: Free Password and WiFi Map

  WiFi Key Connector to kolejna mapa wraz z bazą danych haseł do hotspotów udostępnianych dla innych użytkowników aplikacji. Poza tym posiada funkcjonalność skanowania otoczenia w poszukiwaniu sygnału oraz mapowanie siły i stabilności połączenia.

Czy WhatsApp powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu rozmowy
Czy WhatsApp powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu rozmowy

WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do czatowania na świecie – codziennie korzystają z niej miliony użytkowników, którzy wymieniają wiadomości za pośrednictwem czatów prywatnych lub grupowych. Dzięki szyfrowaniu end-to-end, WhatsApp jest w większości bez…

Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida
Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida

Bezpłatne, wspierane reklamami usługi streamingowe nigdy nie były bardziej popularne ani lukratywne – tylko w 2018 roku na reklamy wydano 2,7 miliarda dolarów, co pozwoliło na znaczne ograniczenie kosztów po stronie usługobiorcy takiego rozwiązania. Wszystko to jest świ…

Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidzie
Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidzie

Wyświetlanie aplikacji na ekranie głównym Androida nie pokaże Wam każdej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu. Aby zobaczyć pełną listę zainstalowanych, w tym także te ukryte, należy dokonać pewnych zmian w ustawieniach. Dowiedz się, jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidz…

Jak zmienić prędkość wideo na TikTok
Jak zmienić prędkość wideo na TikTok

TikTok to społecznościowa sieć do udostępniania i odtwarzania wideo online, która zdobywa coraz więcej użytkowników i stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Sklepie Play w ostatnich latach. Platforma posiada kilka funkcji edycji wideo, a jedną z nich jest możli…