COVID-19: Oto 5 super wciągających gier na Androida do walki z nudą w czasie pandemii

Nie tak dawno temu odnotowano, że użytkownicy telefonów spędzają około 2 godzin na granie. Chociaż raport został opublikowany trzy lata temu, możemy bezpiecznie założyć, że czas grania dla użytkowników na całym świecie co najwyżej się zwiększył. Zwłaszcza teraz, gdy większość ludzi pozostaje zamknięta w domach czy mieszkaniach.

Próba znalezienia ciekawej rozgrywki może być męcząca i monotonna, w końcu Sklep Play ma naprawdę ogromną bazę, z której można wybierać – na pewno nikomu nie uda się zagrać we wszystkie tytuły. Zatem, jak znaleźć nowy i fascynujący tytuł? My polecamy zdać się na naszą listę. Z powodu szalejącego koronawirusa COVID-19, przygotowaliśmy dla Was zestaw niezwykle wciągających gier, abyście mogli zabić nieco czasu.

Oto nasza lista, 5 super wciągających gier na Androida do walki z nudą w czasie pandemii:

 1. Super Mario Run

  Super Mario Run

  Klasyka gier platformowych, Super Mario Run to poziomy pełne przeszkód, wrogów i oczywiście złotych monet. Czerwony hydraulik musi jak zwykle uratować swoją księżniczkę, jednocześnie nie dając się dotknąć żadnemu ze stworów, skacząc po ich głowach i nieprzerwanie biegnąc w prawą stronę ekranu.

 2. Homescapes

  Homescapes

  Chcieliście kiedyś wziąć się za renowację wielkiej rezydencji? W Homescapes wcielicie się w pomocnika kamerdynera Austina, który potrzebuje asystenta w tym poważnym zadaniu. Wszystkie naprawy odbywają się poprzez rozwiązywanie zagadek, wykonywanie misji czy kupowanie specjalnych dekoracji za zarobione pieniądze.

 3. Despicable Me

  Despicable Me

  Wciel się w Minionka, który wszelkim wyzwaniom śmieje się w twarz i dołącza do wielkiego wyścigu, aby zaimponować swojemu szefowi, Gru. Skacz, lataj, unikaj przeszkód, zbieraj i rzucaj banany – a wszystko to, aby być pierwszym na mecie i pokonać czarne charaktery.

 4. BADLAND

  BADLAND

  BADLAND to gra akcji, w której celem jest taka kontrola małymi stworkami, aby jak najwięcej przetrwało dany poziom. Po drodze czekają na graczy pułapki, zniszczone królestwo, czy ścigający ich ekran – który cały czas się przesuwa i wymusza nieustanne parcie naprzód.

 5. Brain Out – Can you pass it?

  Brain Out – Can you pass it?

  Ciekawe i emocjonujące łamigłówki w Brain Out są dostosowane do użytkowników w każdym wieku. Przetestuj i poćwicz swoje umiejętności logicznego myślenia, a także koncentrację, refleks i pamięć. Gra zawiera oryginalne i nietradycyjne łamigłówki – wszystkie wyzwania stają się także coraz trudniejsze wraz z pokonywanymi poziomami.

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …

Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz
Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz

Pokémon Go to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych, która obecnie ma ponad miliard pobrań od czasu swojej pierwszej premiery 6 lipca 2014 roku. Nintendo i spółka zależna odpowiedzialna za Pokémon, Game Freak, znana również jako The Pokémon Company, współpracowały z Goog…