Najlepsze gry na Androida w lutym 2020: Pokemon HOME i ID Please

Luty powoli się kończy i tak jak zwykle, wrzucamy spis najlepszych gier tego miesiąca. Jeśli poszukujecie rozrywki na najbliższe tygodnie, warto zainteresować się tym zestawieniem i wybrać coś dla siebie, zwłaszcza że jest z czego wybierać.

W tym zestawieniu najlepszych gier na Androida w lutym znajdziecie takie tytuły jak Pokemon HOME, idealne dla fanów pokemonów, czy ID Please, które wzoruje się na grze Papers Please. Jeśli natomiast ktoś szuka spokojnej rozgrywki, polecamy tym razem Cut and Paint lub Flick Goal, to drugie, zwłaszcza jeśli lubicie piłkę nożną. Jeśli chcecie poznać wszystkie tytuły, zapraszamy do przeczytania całej listy i wypróbowania którejś z aplikacji samemu.

Zagraj w najlepsze gry lutego w 2020 roku, na urządzeniach z systemem Android:

 1. Pokémon HOME

  Pokémon HOME

  Zbuduj wymarzony dom dla Pokemonów w wersji HOME. Możesz dodać praktycznie każdego Pokemona do swojej posiadłości, jednak wymagać on będzie opieki oraz odpowiedniej infrastruktury, aby był szczęśliwy i zadowolony. Czy uda Ci się zebrać cały pokedex?

 2. Dentist Bling

  Dentist Bling

  Dentist Bling jest pewnego rodzaju symulatorem dentysty. Jeśli kiedykolwiek chcieliście zobaczyć, jak to jest być lekarzem medycyny dentystycznej – powinniście zagrać w tę grę. Będziecie leczyć pacjentów, wypełniać ich ubytki, wyciągać zęby i zastępować je nowymi.

 3. Draw Climber

  Draw Climber

  Niezwykle zabawna ścigałka, w której Twój pojazd nie posiada natywnego środka poruszania się. Każdemu obiektowi, którym kierujemy, musimy własnoręcznie dorysować opcję napędu – najczęściej w formie nóg lub łap, które będą służyć do dotarcia na metę.

 4. ID Please

  ID Please

  ID Please jest prostą grą o pracy kontrolera. Spotkasz w niej wielu ludzi, którzy będą chcieli przejść przez Twój posterunek i to od Ciebie zależeć będzie, czy im się to uda. Do dyspozycji masz rozmowę oraz sprawdzanie ich dokumentów – w końcu nie możesz pozwolić, aby obeszła Cię nieuprawniona osoba!

 5. Flick Goal!

  Flick Goal!

  Coś dla fanów piłki nożnej – Flick Goal postawi Was w rolę strzelca, który musi zmylić obrońcę i wstrzelić się idealnie w bramkę. Czy uda się Wam powtarzać strzały sławnych piłkarzy? A może ustawicie sobie za cel jak największą liczbę trafionych goli w serii? Wszystko to możecie osiągnąć w tym symulatorze.

 6. Cut and Paint

  Cut and Paint

  Idealna gra na chwilę odpoczynku i relaksu. Cut and Paint polega na wycięciu odpowiedniej formy, którą następnie można dowolnie malować, wedle własnego uznania. Jeśli lubujecie się w spokojnej rozgrywce i podziwianiu tego, co udało się Wam stworzyć – ta gra sprawdzi się do tego wyśmienicie.