Najlepsze styczniowe gry na Androida w 2020: Dream League Soccer i GoT Beyond the Wall

Styczeń w tym roku jest jakby nieco cieplejszy, niż go pamiętamy, jednak nie znaczy to, że w tym miesiącu nie pojawi się zestawienie najlepszych gier ze stycznia 2020. Zresztą, nie moglibyśmy przegapić pierwszego takiego wpisu w tym roku! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was listę najlepiej ocenianych i najczęściej ściąganych gier z tego miesiąca.

Jeśli jesteście maniakami zagrywania się w tytuły mobilne, to zdecydowanie polecamy przejrzeć spis i znaleźć coś dla siebie na zimniejsze wieczory. Każda z gier zapewni Wam wiele godzin dobrej rozrywki.

W zestawieniu najlepszych gier na Androida znajdziemy takie tytuły jak Dream League Soccer czy Game of Thrones Beyond the Wall. W tym miesiącu zdecydowanie powodzeniem cieszą się gry typu tworzenia koktajli, co łatwo zauważyć w zestawieniu. Jeśli chcecie poznać wszystkie tytuły, zapraszamy do przeczytania całej listy i wypróbowania którejś z aplikacji samemu.

Zagraj w najlepsze gry stycznia w 2020 roku, na urządzeniach z systemem Android:

 1. Dream League Soccer 2020

  Dream League Soccer 2020

  Coś dla fanów rozgrywek piłkarskich. Stwórz własny klub, zarządzaj sportowcami i trenerami i wzbij się na szczyt. W czasie meczów możesz posłuchać realistycznego komentarza tego, co dzieje się na murawie, lub wspomóc swoich piłkarzy własnym doświadczeniem sportowym.

 2. Game of Thrones Beyond the Wall™

  Game of Thrones Beyond the Wall™

  Stań na czele Nocnej Straży i poprowadź ją do bitwy w tym symulatorze strategicznego RPG, odwzorowanego na popularnej serii Gra o Tron. Rekrutuj bohaterów z książek i serialu, podnoś ich umiejętności i dobrze zarządzaj mocami – tylko dzięki temu osiągniesz zwycięstwo.

 3. Blendy! - Juicy Simulation

  Blendy! – Juicy Simulation

  Idealna gra na relaks, dla osób, które lubią zabawę blenderem i owocami. Stwórz najlepszy koktajl w okolicy, umieść go w swoim menu, a następnie sprzedawaj klientom za grube pieniądze! Oczywiście, nie brakuje tutaj mechaniki rozwoju własnej firmy czy zarządzania dostawami owoców.

 4. Bubble Tea!

  Bubble Tea!

  Lubicie herbatę z bąbelkami? W Bubble Tea zrobicie swój ulubiony napój w parę sekund. Niestety, nie można jej skosztować, jednak nasi wirtualni klienci chętnie za nią zapłacą. Odblokuj wszystkie kolory i motywy, a najlepiej zmiksowaną herbatę z łatwością możesz przerobić np. na tapetę dla swojego telefonu.

 5. Perfect Ironing

  Perfect Ironing

  Coś dla perfekcjonistów, którzy nie mogą patrzeć na pogniecione ubrania. Perfect Ironing zabierze Was do królestwa wiecznego prasowania, gdzie każdy zagięty rożek to odebrane punkty i mniejsza szansa na zwycięstwo. Czy uda się Wam zostać królem lub królową żelazka?

 6. Pancake Art

  Pancake Art

  Pancake Art to prosta i nieskomplikowana gra typu puzzle, w której trzeba idealnie odwzorować zamówiony omlet. Zadania są proste, jednak z czasem ich trudność znacznie wzrasta, dlatego też warto poświęcić nieco czasu nad tym tytułem, zwłaszcza jeśli jesteście fanami łamigłówek.