Najlepsze aplikacje piłkarskie i sportowe na Androida w 2020 roku

Sport jest jedną z najpopularniejszych rozrywek na świecie. Chodzenie na imprezy na żywo wciąż jest często wybierane jako sposób na relaks czy spotkanie z przyjaciółmi lub wypad z rodziną. Podążanie za sportem jest w dzisiejszych czasach dość łatwe, biorąc pod uwagę szybkość przepływu informacji i dostęp do technologii. Na portalach społecznościowych i YouTube jest mnóstwo kanałów i stron z wiadomościami sportowymi.

Istnieje także wiele aplikacji, które zajmują się tym tematem i dostarczają najnowsze wiadomości ze świata sportu. Przygotowaliśmy zestawienie, które na pewno ucieszy wszystkich sportowych maniaków, mianowicie zebraliśmy najlepsze darmowe programy do śledzenia newsów i informacji sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Oto najlepsze aplikacje piłkarskie i sportowe na Androida w 2020 roku:

 1. Onefootball - Tylko piłka!

  Onefootball – Tylko piłka!

  Aplikacja Onefootbal to skarbnica wiedzy o piłce nożnej, stworzona z myślą o największych pasjonatach tego sportu. Można w niej śledzić nie tylko ogólne wiadomości ze świata piłkarskiego, ale także wybraną drużynę, jej zmiany w składach, a także wyniki rozgrywek.

 2. UEFA Champions League

  UEFA Champions League

  UEFA Champions League to najlepsze źródło informacji o Lidze Mistrzów. Znajdują się tutaj wszystkie klasyfikacje i grupy, nowinki, a także możliwość oglądania rozgrywek na żywo. Ciekawą funkcją jest możliwość włączenia powiadomień dotyczących ulubionych zespołów.

 3. Premier League - Official App

  Premier League – Official App

  Jest to oficjalna aplikacja Premier League, stworzona specjalnie dla fanów tej ligi. Umożliwia ona swoim użytkownikom śledzenie bieżących postępów i wyników, dostarcza także najnowszych wiadomości i ciekawostek. Można także przeglądać starsze wiadomości, do 25 lat wstecz.

 4. ESPN

  ESPN

  ESPN jest bardzo popularną aplikacją sportową. Za pomocą telefonu można uzyskać aktualne wyniki, pełną relację z wiadomości, transmisję na żywo z gier i programów za pośrednictwem WatchESPN. Możliwe jest także spersonalizowanie powiadomień do ulubionych drużyn, za każdym razem, gdy pojawi się coś nowego – dostaniecie odpowiednie powiadomienie.

 5. Eurosport.com

  Eurosport.com

  Eurosport jest najczęściej wybieraną aplikacją do śledzenia wiadomości sportowych, zawierająca wszystkie niezbędne informacje o najnowszych imprezach czy zmianach w drużynach lub klubach sportowych. Pozwala na stałe śledzenie danej gałęzi sportu, czytanie ciekawych poradników, a także oglądanie niektórych wydarzeń.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…