Szczęśliwego Nowego Roku! Najlepsze motywy na pożegnanie roku 2019

W ciągu dnia praktycznie non stop korzystamy z telefonu komórkowego. Poza korzystaniem z tego urządzenia lubimy również dekorować je różnymi gadżetami zewnętrznymi lub motywami ekranowymi. Tyle razy w ciągu dnia zerkamy na ekran, że warto czasem go odświeżyć i wyrwać się z rutyny ciągle tej samej tapety. Biorąc pod uwagę zbliżający się Nowy Rok… No właśnie. Dla Androida dostępnych jest tysiące motywów — jak nie więcej. Jednak my dzisiaj skupimy się na tych, które przypomną nam o nadchodzącym roku 2020 i pomogą w pożegnaniu się z rokiem 2019.

Przygotowaliśmy dla Was krótki spis paczek z różnorakimi motywami, nawiązującymi do Nowego Roku. Wejdźcie w nowy rok nie tylko z nowymi postanowieniami, ale także z odświeżoną tapetą, która pomoże Wam w złapaniu odpowiedniej atmosfery noworocznego szaleństwa.

Oto nasze zestawienie najlepszych motywów noworocznych, z którymi możecie pożegnać rok 2019 i powitać 2020. Szczęśliwego Nowego Roku!

 1. New Year 2019 countdown

  New Year 2019 countdown

  Zacznijcie odliczanie do Nowego Roku z kolorowym i interaktywnym motywem na Androida. W paczce znajduje się wiele tapet do wyboru, które będą odliczać dla Was czas pozostały do nowego roku. Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość ustawienia powiadomienia dla zbliżającego się nowego roku, lub po jego rozpoczęciu.

 2. ElfYourself® By Office Depot

  ElfYourself® By Office Depot

  ElfYourself pozwala zmodyfikować zdjęcia, filmiki, a nawet tworzyć zabawne gify. Jeśli chcesz na nowy rok rozbawić znajomych poprzez stworzenie śmiesznej kompilacji zdjęć, w których wyglądasz jak elf — to narzędzie idealnie się do tego nada. Wystarczy wybrać zdjęcie z galerii, a resztą zajmie się program.

 3. Christmas Live Wallpaper Free

  Christmas Live Wallpaper Free

  Christmas Live Wallpaper to zbiór bardzo dobrze zrobionych i kolorowych motywów, wszystkich w formie animacji. Choć nazwa może sugerować bożonarodzeniowy motyw — można tam znaleźć także sporo nawiązań do nowego roku. Istnieje także możliwość odpalenia na motywie odliczania do nowego roku, generowanie dodatkowych ozdób zależnie od pory dnia czy wyłączenie animacji całkowicie.

 4. New Year Fireworks 2019

  New Year Fireworks 2019

  Interaktywny motyw na Androida, który rozświetli Wasze ekrany niczym niebo w noworoczną noc. Można ustawić albo automatyczne strzelanie fajerwerkami, albo przy każdym kliku na ekran. Motywy są także tak zaprogramowane, aby na nowy rok fajerwerki odpaliły się same, dając znać o nadejściu 2020.

 5. Nowy Rok Countdown

  Nowy Rok Countdown

  Kolejny sposób na odliczanie do nowego roku. W tej paczce znajduje się wiele motywów, które są zaprogramowane do odliczania do konkretnych dat — oczywiście z naciskiem na przełom 31 grudnia a 1 stycznia. Motywy są zarówno stylizowane na noworoczny styl, jak i bożonarodzeniowy, zatem jeśli chcecie jeszcze trochę przedłużyć atmosferę świąt, jest to możliwe przy pomocy tego zestawu.

Czy WhatsApp powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu rozmowy
Czy WhatsApp powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu rozmowy

WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do czatowania na świecie – codziennie korzystają z niej miliony użytkowników, którzy wymieniają wiadomości za pośrednictwem czatów prywatnych lub grupowych. Dzięki szyfrowaniu end-to-end, WhatsApp jest w większości bez…

Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida
Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida

Bezpłatne, wspierane reklamami usługi streamingowe nigdy nie były bardziej popularne ani lukratywne – tylko w 2018 roku na reklamy wydano 2,7 miliarda dolarów, co pozwoliło na znaczne ograniczenie kosztów po stronie usługobiorcy takiego rozwiązania. Wszystko to jest świ…

Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidzie
Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidzie

Wyświetlanie aplikacji na ekranie głównym Androida nie pokaże Wam każdej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu. Aby zobaczyć pełną listę zainstalowanych, w tym także te ukryte, należy dokonać pewnych zmian w ustawieniach. Dowiedz się, jak znaleźć ukryte aplikacje na Androidz…

Jak zmienić prędkość wideo na TikTok
Jak zmienić prędkość wideo na TikTok

TikTok to społecznościowa sieć do udostępniania i odtwarzania wideo online, która zdobywa coraz więcej użytkowników i stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Sklepie Play w ostatnich latach. Platforma posiada kilka funkcji edycji wideo, a jedną z nich jest możli…