Jak przeczytać wiadomości usunięte z WhatsApp

Od dawna czekaliśmy na możliwość usuwania wiadomości z WhatsApp, ponieważ każda pomyłka, którą zrobiliśmy, była na zawsze wpisana do historii naszego czatu. Na szczęście możemy teraz skorzystać z funkcji usunięcia wiadomości. Jednak być może nie wiecie, że istnieje również sposób, w jaki można podglądnąć wszystkie usunięte wiadomości. 

Dowiedz się, jak przeczytać wiadomości usunięte z WhatsApp:

Jak przeczytać wiadomości usunięte z WhatsApp

Kiedy ktoś usuwa wiadomość w WhatsApp, wszyscy na czacie mogą zobaczyć powiadomienie, że „ta wiadomość została usunięta”. Na pewno nie raz byliście ciekawi, co takiego zostało tam napisane, a później usunięte. Z naszym poradnikiem odkryjecie tę tajemnicę.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby odczytać usunięte wiadomości, to aplikacja, która zapisuje lub tworzy dziennik wszystkich Twoich powiadomień i przychodzących wiadomości. My polecamy WAMR, z powodu jego prostoty i szybkości, z jaką działa. 

Czy wiadomości zostały usunięte, czy nie, ta aplikacja będzie przechowywać zapis każdego powiadomienia, jakie otrzymasz. Jednak, aby to zrobić, trzeba będzie dać jej dostęp do powiadomień.

Wiadomości tekstowe są odzyskiwane przez powiadomienia, dlatego też, jeśli masz często aktywny tryb cichy lub wyłączone powiadomienia, aplikacji nie uda się zapisać danej wiadomości. Oznacza to również, że nie jest możliwe odzyskanie powiadomień/wiadomości przed pobraniem tej aplikacji. Poza tym aplikacja działa bez zarzutu i pozwala na przeglądanie usuniętych wiadomości.

Jak dokładnie używać WAMR:

1. Zainstaluj i uruchom aplikację.

2. Nadaj jej wymagane uprawnienia.

3. Włącz w głównym menu zapisywanie powiadomień.

4. Otrzymasz powiadomienie, gdy ktoś usunie wiadomość.

5. Kliknij powiadomienie.

6. Gotowe! Możesz teraz odczytać usuniętą wiadomość.

Mamy nadzieję, że ta krótka instrukcja pomoże Wam w zaspokojeniu ciekawości odnośnie usuniętych wiadomości na WhatsApp.

  1. WAMR - Recover deleted messages & status download

    WAMR – Recover deleted messages & status download

    WAMR jest narzędziem, które zapisuje wszelkie usunięte z WhatsApp wiadomości. Za pomocą tego jednego narzędzia można odzyskać wiadomości tekstowe, a także każdy załącznik multimedialny (zdjęcia, filmy, notatki głosowe, dźwięk, animowane prezenty i naklejki).

    Działa on na zasadzie zapisywania powiadomień, które otrzymasz i tworzeniu kopii zapasowej wiadomości w oparciu o historię tych powiadomień. Kiedy WAMR wykryje, że wiadomość została usunięta, natychmiast wyśle powiadomienie z zapisaną wiadomością. 

Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać
Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać

WhatsApp już od jakiegoś czasu wprowadza nowe funkcje, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Od teraz w WhatsApp można ustawić proxy. To dodaje więcej bezpieczeństwa dla Waszych rozmów do innych zabezpieczeń, z których od dawna korzystamy, takich jak szyfrowanie wiadomości…

Jak wyciszyć kogoś na Instagramie
Jak wyciszyć kogoś na Instagramie

Wyciszenie (potocznie zwane „mute”) pozwala na uniknięcie niechcianych postów na swojej tablicy, a także na pozbycie się natrętnych kont, które próbują Was do czegoś nakłonić. Jeśli nie chcecie widzieć czyichś Stories i postów, ale chcecie kontynuować komunikację,…

Jak tworzyć ankiety na WhatsApp
Jak tworzyć ankiety na WhatsApp

Sondaże i ankiety są jednymi z najbardziej oczekiwanych funkcji WhatsApp. Do tej pory, jeśli chcieliście zrobić ankietę na WhatsApp, musieliście użyć zewnętrznych aplikacji lub stron internetowych innych firm. Od teraz są one natywne dla tej aplikacji do przesyłania wiadomośc…

Jak odzyskać wyłączone konto na Instagramie
Jak odzyskać wyłączone konto na Instagramie

Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform social media na świecie, a utrata dostępu do konta może być koszmarnym scenariuszem dla wielu użytkowników. Bycie odciętym od swoich przyjaciół i społeczności to jedno, ale utrata lat zdjęć i filmów może być niszcząca. Na sz…