5 najlepszych darmowych gier na systemem Android, które nie potrzebują połączenia z siecią

Lubicie grać na telefonie, jednak zdarza się Wam brak dostępu do sieci? Stworzyliśmy specjalną listę gier, które nie wymagają połączenia z internetem, a jednocześnie są całkowicie darmowe. Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy dla Was tym razem? Zapraszam do przejrzenia naszej listy, sprawdźcie, jak możecie się bawić bez konieczności ciągłego połączenia z siecią

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy właśnie listę 5 najlepszych, offline i bezpłatnych gier na Androida, aby każdy mógł pograć w przypadku braku dostępu do sieci. Zainteresowani? Zatem nie czekajcie i wybierzcie sobie najlepiej odpowiadające Wam gry z listy!

Zagraj w najlepsze darmowe gry na urządzenia z systemem Android, całkowicie offline.

 1. Subway Surfers

  Subway Surfers

  Subway Surfers to wciągająca gra zręcznościowa, w której gracz przetestuje swój refleks i koordynację. Zbierając monety, możemy kupować różnorakie ulepszenia, które pomogą nam w następnym biegu. Czy dasz radę uniknąć wszystkich przeszkód i uciekniesz wrednemu strażnikowi?  

 2. BADLAND

  BADLAND

  Logiczna gra akcji, BADLAND postawi gracza w kontroli nad małymi, uroczymi stworkami, które chcą bezpiecznie dotrzeć na drugi koniec planszy. Jednak uważaj! Na Twoich podopiecznych czyha masa pułapek, które należy ominąć przy pomocy własnego sprytu i szybkości. Nie daj się także złapać cały czas goniącemu Cię ekranowi!

 3. Townsmen

  Townsmen

  Townsmen to gra o budowaniu miasta. Jeśli zagrywaliście się w gry takie jak Settlers, ten tytuł na pewno przypadnie Wam do gustu. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to praktycznie klon tej gry na Androida. Musisz dbać o swoje królestwo, chronić je przed bandytami i zakusami niecnych osobników. Nie zapominaj także o opiekowaniu się swoimi mieszkańcami, w końcu oni także chcą chodzić do szkoły, najeść się i być bezpiecznym. 

 4. Mage And Minions

  Mage And Minions

  Eternium – Mage and Minions to typowa gra RPG HnS, w której stworzymy własnego bohatera w bogatym świecie fantasy. Jak to bywa w tego typu produkcjach, musimy stawić czoła wielkiemu złu, które zagraża całemu światu. Standardowy, jak na gry RPG, rozwój postaci i niezliczone hordy wrogów nie pozwolą się nudzić. 

 5. Pocket City Free

  Pocket City Free

  Pocket City Free nawiązuje do współczesnych czasów, mianowicie do zarządzania nowoczesnym miasteczkiem. Jako burmistrz, należy dbać o mieszkańców, zapewniać im miejsca pracy, możliwości zamieszkania czy dostęp do podstawowych rzeczy: takich jak woda i prąd. Wersja darmowa nie jest tak rozbudowana, jak Premium, jednak zawiera dużo elementów i pozwala na długą zabawę.

Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi
Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi

Imprezy zwykle są pełne atrakcji, gości i możliwości dobrego spędzenia czasu. Wiele osób pije, gra w beer ponga – inni oglądają filmy lub po prostu rozmawiają ze sobą. W niektórych przypadkach ludzie mogą chcieć zagrać w grę imprezową. Istnieje niemały wybór gier na And…

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …