5 najlepszych bezpłatnych aplikacji IPTV do oglądania telewizji na Androida

IPTV, czyli telewizja internetowa, to platforma umożliwiająca oglądanie kanałów telewizyjnych za pośrednictwem połączenia internetowego. Aby to zrobić, zazwyczaj musisz zarejestrować się w konkretnej usłudze online lub pobrać specjalne oprogramowanie na swój komputer. Ale jak możesz cieszyć się ulubionymi kanałami na smartfonie? Jak zwykle rozwiązaniem tego wszystkiego są aplikacje!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy właśnie listę 5 najlepszych, bezpłatnych aplikacji IPTV, aby każdy mógł oglądać swoje ulubione kanały na Androidzie. Zainteresowani? Zatem nie czekajcie i wybierzcie sobie najlepiej odpowiadający Wam program z listy!

 1. IPTV

  IPTV

  IPTV to darmowa, nieposiadająca reklam, aplikacja do odtwarzania i streamingu kanałów TV na urządzeniach mobilnych. Niezwykle przydatne podczas podróży lub gdy akurat nie mamy dostępu do telewizora czy kanału, który zwykle oglądamy. Mała waga programu i łatwość obsługi działają zdecydowanie na jego plus.

 2. LAZY IPTV

  LAZY IPTV

  Ta aplikacja umożliwia oglądanie telewizji opartej na technologii IPTV. LAZY IPTV nie zawiera wbudowanych list odtwarzania i jest tylko klientem, umożliwiając proste i wygodne oglądanie telewizji online. Własne listy odtwarzania można tworzyć w eksportowalnych formatach m3u lub xspf, lub importować z innych programów, które także obsługują te formaty.

 3. IPTV Smarters Pro

  IPTV Smarters Pro

  IPTV Smarters Pro to narzędzie na Androida oparta na kodzie Xtream, które umożliwia użytkownikom oglądanie telewizji na żywo, VOD i seriali na urządzeniach z systemem Android (telefony komórkowe, urządzenia z systemem Android, Fire TV Stick itp.). Dzięki dużej bazie i szybkiemu działaniu program ten zrzesza dużą liczbę użytkowników. 

 4. IPTV Extreme

  IPTV Extreme

  Dzięki IPTV Extreme możesz oglądać najlepsze filmy, seriale telewizyjne, programy sportowe i kreskówki przy użyciu telefonu lub na dowolnego urządzenia z obsługą IPTV. Zaawansowane funkcje ułatwiające obsługę, pozwalają na odtwarzanie kanałów, obsługiwanie Chromecasta czy włączenie kontroli rodzicielskiej.

 5. Kodi™

  Kodi™

  Kodi nie jest aplikacją tylko i wyłącznie do transmisji strumieniowej na żywo, jest także centrum multimedialnym, w którym można dodawać różne repozytorium plików i cieszyć się bezpłatną telewizją, filmami i muzyką. Możesz zainstalować dodatek IPTV o nazwie cCloud TV, aby cieszyć się dostępem do kanałów telewizyjnych na telefonie. Pozwala on także zarządzać plikami multimedialnymi HTPC (Home Theater PC).

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…