Alternatywne aplikacje na Huawei z Androidem

Huawei-android

Google postanowił zerwać więzi z Huawei, co oznacza, że ​​wkrótce telefony komórkowe chińskiego giganta będą miały dostęp tylko do Androida z otwartym kodem źródłowym. Od teraz smartfony Huawei nie będą miały dostępu do sklepu z aplikacjami Google, standardowych aplikacji na Androida ani żadnej innej funkcjonalności, jaką oferuje ten system.

Czy możliwe jest funkcjonowanie z urządzeniem mobilnym na Androidzie, bez dostępu do tych wszystkich funkcji i aplikacji? Jest! Przygotowaliśmy dla Was specjalną listę, na której znajdziecie różne zastępcze aplikacje, które pozwolą Waszemu Androidowi funkcjonować dalej, w praktycznie taki sam sposób.

Oto nasz wybór najlepszych alternatywnych aplikacji, dla urządzeń Huawei z Androidem:

 1. Android Out: The Best Apps

  Android Out: The Best Apps

  Bardzo użyteczny program do odnajdywania, pobierania oraz instalowania nowych aplikacji. Świetnie zastąpi standardowy Sklep Play, oferując także dodatkowe funkcje. Łatwość obsługi i intuicyjny interfejs zdecydowanie pomogą w przyzwyczajeniu się do nowego narzędzia. Android Out posiada te same udogodnienia co Sklep Play, w tym system ocen i komentarzy.

 2. Microsoft Outlook Preview

  Microsoft Outlook Preview

  Microsoft Outlook to bardzo dobry sposób na zastąpienie Gmaila wbudowanego w każde urządzenie z Androidem. Pozwala ono na dodanie i zarządzanie kontem mailowym z dowolnej domeny w prosty i skuteczny sposób. Warto nadmienić, że ta aplikacja posiada o wiele więcej funkcji do segregowania oraz katalogowania maili niż standardowe narzędzie Androida.

 3. Waze Social GPS Maps & Traffic

  Waze Social GPS Maps & Traffic

  Jeśli często korzystasz z Map Google, Waze Social GPS Maps & Traffic będzie idealnym kandydatem do zastąpienia tej aplikacji. Nie tylko posiada on te same funkcje, ale także dodaje wiele innych, jak chociażby umiejscowienie fotoradarów na drodze, patrolów policji oraz ulepszony system monitorowania korków drogowych.

 4. Firefox for Android

  Firefox for Android

  Firefox na Androida może z powodzeniem konkurować z przeglądarką Google Chrome. Częste testy pokazują, że pod względem prędkości oraz bezpieczeństwa, te dwie aplikacje praktycznie niczym się od siebie nie różnią, poza estetyką. Instalacja nowej przeglądarki może okazać się koniecznością, dlatego dobrze wybrać taką, która będzie nie tylko tak samo szybka, jak Chrome, ale także tak samo bezpieczna.

 5. Any.do To-do List & Task List

  Any.do To-do List & Task List

  Jeśli często korzystasz z Kalendarza Google, warto zastanowić się nad wyborem Any.do To-do List & Task list. Jest to praktycznie identyczne narzędzie, pozwalające na kontrolowanie swojej produktywności oraz zarządzaniem czasem i terminami. Dzięki temu nie zapomnisz o ważnych spotkaniach czy stworzysz listy zakupów, pomimo braku wbudowanego terminarza.

Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku
Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę. W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takie…

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…