Najlepsze aplikacje do edytowania Instagram Stories na Androida

obrazek-najlepsze-aplikacje-edytowanie-instagram-stories-android

Wysokiej jakości zdjęcia publikowane na Instagramie to nadal jeden z podstawowych aspektów tego serwisu, który pozwala nadać profesjonalny wygląd kontom użytkowników. Jednakże Instagram Stories, czyli relacje, zyskują na znaczeniu. Tak samo ważne jest, aby zadbać o treści relacji, aby dotrzeć do większej liczby obserwujących.

Chcąc publikować ładne i profesjonalnie wyglądające relacje, wypróbuj najlepsze aplikacje do edytowania Instagram Stories.

 1. Canva – twórz piękne projekty w dowolnym miejscu.

  Canva – twórz piękne projekty w dowolnym miejscu.

  Canva to aplikacja, która pozwala tworzyć projekty graficzne bez potrzeby konieczności opanowania skomplikowanych funkcji. Aplikacja zawiera różne szablony, czcionki, obrazy tła i narzędzia do edycji, dzięki którym łatwo stworzyć ciekawe Insta Stories.

 2. Unfold - Story Creator

  Unfold – Story Creator

  Unfold to idealna aplikacja do robienia fajnych kolaży na Instagram Stories. Znajdziesz tu wiele praktycznych i ładnych, a przede wszystkim eleganckich i minimalistycznych szablonów do wyboru. Co więcej, możesz łączyć zdjęcia i filmy na tym samym kolażu.

 3. instashot dla Instagram

  instashot dla Instagram

  Za pomocą tej aplikacji zaprojektowanej z myślą o użytkownikach Instagramu możesz edytować zdjęcia i filmy bez konieczności ich kadrowania. Instashot umożliwia dodawanie rozmazanych krawędzi do pionowych filmów oraz zawiera mnóstwo filtrów i stylów vintage.

 4. Adobe Spark Post

  Adobe Spark Post

  Adobe Spark Post to edytor obrazów, który umożliwia tworzenie bardzo rozbudowanych projektów i atrakcyjnych Instagram Stories. Aplikacja zawiera setki szablonów i wiele opcji dostosowywania, umożliwia także retuszowanie kolorów, tworzenie kolaży i dodawanie tekstu do obrazów.

 5. B612 - Selfie with the heart

  B612 – Selfie with the heart

  Praktyczny, wielofunkcyjny edytor zdjęć do tworzenia atrakcyjnych Instagram Stories. Rób i edytuj zdjęcia, twórz wideo-selfie, rób kolaże, używaj filtrów, korzystaj z samowyzwalacza, dodawaj naklejki i ramki oraz udostępniaj relacje bezpośrednio z aplikacji.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…