Najlepsze aplikacje kulinarne na Androida dla wielbicieli deserów

obrazek-najlepsze-aplikacje-kulinarne-android-miedzynarodowy-dzien-czekolady-2018

7 lipca obchodzony jest Międzynarodowy dzień czekolady i z tej okazji chcemy przedstawić najlepsze aplikacje kulinarne na Androida, z którymi można łatwo i przyjemnie przygotować pyszne czekoladowe desery i inne słodkości.

Wypróbuj przepisy z najlepszych aplikacji kulinarnych na urządzenia z Androidem i świętuj Międzynarodowy dzień czekolady 2018!

 1. Yummly Recipes & Recipe Box

  Yummly Recipes & Recipe Box

  Yummly zawiera milion przepisów, w tym oczywiście desery i wypieki. Możesz korzystać z wygodnej wyszukiwarki, korzystać z listy zakupów oraz tworzyć spersonalizowane diety przy użyciu różnych przepisów.

 2. BigOven: 350,000+ Recipes

  BigOven: 350,000+ Recipes

  BigOven to zbiór ponad 500 000 przepisów, który nieustannie rośnie, ponieważ użytkownicy mogą przesyłać własne przepisy. Możesz też zapisywać przepisy prosto ze stron internetowych, korzystać z listy zakupów itd. Wpisz trzy składniki, które masz w lodówce, a aplikacja zaproponuje Ci przepis.

 3. Healthy Recipes - SparkRecipes

  Healthy Recipes – SparkRecipes

  Wyszukaj przepis, który pasuje do Twojej diety (bezglutenowa, wegetariańska itp.), dodawaj przepisy do ulubionych, wysyłaj własne przepisy oraz obliczaj kalorie i składniki odżywcze. Możesz też zsynchronizować aplikację ze swoim trackerem fitness.

 4. Allrecipes Dinner Spinner

  Allrecipes Dinner Spinner

  Jedna z najpopularniejszych aplikacji kulinarnych na Androida, która zawiera setki tysięcy przepisów ze zdjęciami i filmami z procesem przygotowania. Możesz wyszukać przepis według składników czy czasu przygotowania, dostosować listę zakupów, podając ile porcji potrzebujesz przygotować i wiele więcej.

 5. Allthecooks Recipes

  Allthecooks Recipes

  Cookpad to aplikacja, która rozszerzy Twój kuchenny repertuar o ponad 150 000 przepisów na potrawy, które można przeszukiwać według składników, wśród których znajdziesz pyszne desery. Zawiera listy składników, opis przygotowania i komentarze. Można zapisać listę składników na następne zakupy.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…