Najlepsze aplikacje kulinarne na Androida dla wielbicieli deserów

obrazek-najlepsze-aplikacje-kulinarne-android-miedzynarodowy-dzien-czekolady-2018

7 lipca obchodzony jest Międzynarodowy dzień czekolady i z tej okazji chcemy przedstawić najlepsze aplikacje kulinarne na Androida, z którymi można łatwo i przyjemnie przygotować pyszne czekoladowe desery i inne słodkości.

Wypróbuj przepisy z najlepszych aplikacji kulinarnych na urządzenia z Androidem i świętuj Międzynarodowy dzień czekolady 2018!

 1. Yummly Recipes & Recipe Box

  Yummly Recipes & Recipe Box

  Yummly zawiera milion przepisów, w tym oczywiście desery i wypieki. Możesz korzystać z wygodnej wyszukiwarki, korzystać z listy zakupów oraz tworzyć spersonalizowane diety przy użyciu różnych przepisów.

 2. BigOven: 350,000+ Recipes

  BigOven: 350,000+ Recipes

  BigOven to zbiór ponad 500 000 przepisów, który nieustannie rośnie, ponieważ użytkownicy mogą przesyłać własne przepisy. Możesz też zapisywać przepisy prosto ze stron internetowych, korzystać z listy zakupów itd. Wpisz trzy składniki, które masz w lodówce, a aplikacja zaproponuje Ci przepis.

 3. Healthy Recipes - SparkRecipes

  Healthy Recipes – SparkRecipes

  Wyszukaj przepis, który pasuje do Twojej diety (bezglutenowa, wegetariańska itp.), dodawaj przepisy do ulubionych, wysyłaj własne przepisy oraz obliczaj kalorie i składniki odżywcze. Możesz też zsynchronizować aplikację ze swoim trackerem fitness.

 4. Allrecipes Dinner Spinner

  Allrecipes Dinner Spinner

  Jedna z najpopularniejszych aplikacji kulinarnych na Androida, która zawiera setki tysięcy przepisów ze zdjęciami i filmami z procesem przygotowania. Możesz wyszukać przepis według składników czy czasu przygotowania, dostosować listę zakupów, podając ile porcji potrzebujesz przygotować i wiele więcej.

 5. Allthecooks Recipes

  Allthecooks Recipes

  Cookpad to aplikacja, która rozszerzy Twój kuchenny repertuar o ponad 150 000 przepisów na potrawy, które można przeszukiwać według składników, wśród których znajdziesz pyszne desery. Zawiera listy składników, opis przygotowania i komentarze. Można zapisać listę składników na następne zakupy.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…