Najlepsze aplikacje kulinarne na Androida dla wielbicieli deserów

obrazek-najlepsze-aplikacje-kulinarne-android-miedzynarodowy-dzien-czekolady-2018

7 lipca obchodzony jest Międzynarodowy dzień czekolady i z tej okazji chcemy przedstawić najlepsze aplikacje kulinarne na Androida, z którymi można łatwo i przyjemnie przygotować pyszne czekoladowe desery i inne słodkości.

Wypróbuj przepisy z najlepszych aplikacji kulinarnych na urządzenia z Androidem i świętuj Międzynarodowy dzień czekolady 2018!

 1. Yummly Recipes & Recipe Box

  Yummly Recipes & Recipe Box

  Yummly zawiera milion przepisów, w tym oczywiście desery i wypieki. Możesz korzystać z wygodnej wyszukiwarki, korzystać z listy zakupów oraz tworzyć spersonalizowane diety przy użyciu różnych przepisów.

 2. BigOven: 350,000+ Recipes

  BigOven: 350,000+ Recipes

  BigOven to zbiór ponad 500 000 przepisów, który nieustannie rośnie, ponieważ użytkownicy mogą przesyłać własne przepisy. Możesz też zapisywać przepisy prosto ze stron internetowych, korzystać z listy zakupów itd. Wpisz trzy składniki, które masz w lodówce, a aplikacja zaproponuje Ci przepis.

 3. Healthy Recipes - SparkRecipes

  Healthy Recipes – SparkRecipes

  Wyszukaj przepis, który pasuje do Twojej diety (bezglutenowa, wegetariańska itp.), dodawaj przepisy do ulubionych, wysyłaj własne przepisy oraz obliczaj kalorie i składniki odżywcze. Możesz też zsynchronizować aplikację ze swoim trackerem fitness.

 4. Allrecipes Dinner Spinner

  Allrecipes Dinner Spinner

  Jedna z najpopularniejszych aplikacji kulinarnych na Androida, która zawiera setki tysięcy przepisów ze zdjęciami i filmami z procesem przygotowania. Możesz wyszukać przepis według składników czy czasu przygotowania, dostosować listę zakupów, podając ile porcji potrzebujesz przygotować i wiele więcej.

 5. Allthecooks Recipes

  Allthecooks Recipes

  Cookpad to aplikacja, która rozszerzy Twój kuchenny repertuar o ponad 150 000 przepisów na potrawy, które można przeszukiwać według składników, wśród których znajdziesz pyszne desery. Zawiera listy składników, opis przygotowania i komentarze. Można zapisać listę składników na następne zakupy.

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku
Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie j…

Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie
Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie

Korzystanie z Instagrama to fantastyczny sposób, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także nawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy dzielą z Wami zainteresowania. Jeśli korzystaliście z aplikacji wcześniej, prawdopodobnie jesteście zaznajomieni z s…

Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie
Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie

Instagram, podobnie jak WhatsApp czy Messenger, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy są online. Innymi słowy, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy przeglądają platformę, zdjęcia, historie, rolki lub rozmawiają za pomocą bezpośrednich wiadomości. Chcecie wiedzieć, czy ktoś jes…

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?
Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którz…