Najlepsze aplikacje do płatności mobilnych na Androida

obrazek-najlepsze-aplikacje-platnosci-mobilne-android

Wirtualny portfel w postaci aplikacji na Androida to bardzo wygodny sposób na wykonywanie przelewów online i zarządzanie saldem swojego konta. Możesz wysyłać pieniądze do znajomych i płacić w wybranych sklepach akceptujących płatności mobilne.

Poznaj najlepsze aplikacje na Androida umożliwiające płatności mobilne w kilkunastu walutach i kryptowalutach.

 1. Google Wallet

  Google Wallet

  Google Wallet (Google Pay) to wirtualny portfel do robienia zakupów w internecie, wysyłania pieniędzy do przyjaciół i rodziny oraz płacenia w wybranych sklepach. W aplikacji można łatwo wyszukać sklepy akceptujące płatności portfelem Google.

 2. PayPal

  PayPal

  Aplikacja mobilna, za pomocą której użytkownik serwisu PayPal może uzyskać dostęp do swojego konta i wykonywać transakcje finansowe przy użyciu urządzenia z Androidem. Dzięki aplikacji można wykonać przelew, zażądać płatności, zarządzać kontem PayPal i przeglądać historię transakcji.

 3. Skrill

  Skrill

  Skrill umożliwia wysyłanie pieniędzy znajomym i rodzinie, płacenie online oraz realizowanie płatności międzynarodowych dla partnerów handlowych. Stanowi bezpieczny sposób przechowywania kart kredytowych i debetowych oraz danych bankowych użytkownika. Obsługuje 40 walut.

 4. Payoneer

  Payoneer

  Aplikacja Payoneer umożliwia zarządzenie kontem użytkownika Payoneer, w tym sprawdzanie salda, przeglądanie szczegółów transakcji, filtrowanie transakcji oraz zabezpieczenie dostępu za pomocą odcisku palca. Aby odbierać i wysyłać płatności potrzebujesz konta na Payoneer.

 5. Revolut

  Revolut

  Revolut to stosunkowo nowa, lecz bardzo popularna aplikacja do płatności mobilnych, która pozwala zaoszczędzić pieniądze na przelewach w walucie obcej podczas podróży. Jest intuicyjna w obsłudze i obsługuje 29 walut, w tym kryptowaluty.

Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku
Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę. W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takie…

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…