Dzień Matki: najlepsze aplikacje na uczczenie tego dnia

obrazek-wyrozniajacy-najlepsze-aplikacje-dzien-mamy-android

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, więc czas zastanowić się, co przygotować na ten dzień. Możesz skorzystać z urządzenia z Androidem, aby znaleźć pomysły, zaplanować ten dzień lub kupić prezenty. Żadna z poniższych aplikacji nie jest przeznaczona stricte na Dzień Matki, ale może pomóc uczynić ten dzień niezapomnianym.

Oto najlepsze aplikacje na Androida, z którymi łatwiej przygotujesz wspaniały Dzień Matki. W ubiegłym roku polecaliśmy niemal bliźniaczy zestaw aplikacji – w poprzednim wpisie znajdziesz więcej szczegółów.

 1. Smaker.pl - przepisy, dieta

  Smaker.pl – przepisy, dieta

  Znajdź inspirację wśród tysięcy przepisów na każdą okazję od użytkowników z całego świata. Twoja mama na pewno doceni pyszny deser czy kolację, którą przygotujesz specjalnie dla niej w ten dzień. Możesz sprawdzić komentarze i zdjęcia, zanim zabierzesz się za robienie przygotowanie wybranego dania.

 2. Etsy

  Etsy

  Jedyne w swoim rodzaju ręcznie robione produkty dostępne na Etsy mogą stać się najlepszym prezentem na Dzień Matki, który pozostanie pięknym wspomnieniem i wyrazem Twoich uczuć do najlepszej mamy na świecie.

 3. Zdjęcia

  Zdjęcia

  Aplikacja Zdjęcia od Google umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych, zwiększając bezpieczeństwo zdjęć użytkownika. Pozwala także tworzyć kolaże, stylizować zdjęcia, dodawać efekty i udostępniać je innym użytkownikom. Niech ten Dzień Matki będzie wiecznie żywy na pięknych zdjęciach.

 4. Groupon

  Groupon

  Groupon to najpopularniejszy na świecie serwis rozprowadzający kupony rabatowe. Zorganizuj mamie niezapomniany dzień, wykupując dla niej pobyt w SPA, podróż do pięknych miejsc w Polsce lub za granicą, albo zabierając ją do włoskiej restauracji.

 5. Pinterest

  Pinterest

  Pinterest to aplikacja społecznościowa służąca do udostępniania ciekawych zdjęć, filmów i innych materiałów. Na pewno znajdziesz tu pomysł na niezapomniany Dzień Matki, idealnie pasujący do oczekiwań i gustu Twojej mamy.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…