5 aplikacji na Androida podobnych do iMovies

obrazek-aplikacje-android-podobne-do-imovies

Jak wybrać najlepszy edytor wideo spośród dziesiątek aplikacji dostępnych na Androida? Przede wszystkim zwróć uwagę na zakres opcji i docelowego odbiorcę. Poniżej wybraliśmy 5 edytorów wideo oferujących wiele przydatnych narzędzi edycyjnych, skierowanych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Wybierz edytor wideo na Androida, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 1. VideoShow: Movie maker &editor

  VideoShow: Movie maker &editor

  VideoShow umożliwia zautomatyzowaną edycję plików wideo. Możesz korzystać z różnych filtrów i efektów, a także z gotowych szablonów, które przyspieszają edycję. Aplikacja przesyła pliki wideo do chmury, a następnie pobiera je w celu edycji, więc przetworzenie filmu może zająć trochę czasu. Niemniej jednak krótsze filmy są przetwarzane szybko i nie wymagają, aby w tym czasie aplikacja była otwarta.

 2. PowerDirector – Video Editor

  PowerDirector – Video Editor

  PowerDirector oferuje mnóstwo bezpłatnych narzędzi do edycji, dzięki którym filmy nagrane kamerą Androida będą dobrze wyglądać. Proces edycji jest wygodny i szybki dzięki zastosowaniu dobrze znanej osi czasu z obsługą przeciągnij i upuść. Po zaimportowaniu pliku wideo można dodać efekty specjalne, ścieżkę audio oraz zdjęcia itd.

 3. KineMaster – edytor wideo

  KineMaster – edytor wideo

  KineMaster oferuje więcej funkcji i efektów niż większość edytorów na Androida. Aplikacja umożliwia edycję na warstwach, znaną z profesjonalnego oprogramowania na komputery. Możesz dodać zdjęcia, teksty i wiele ścieżek audio, bez konieczności eksportowania pliku za każdym razem i importowania go na nowo, a także nakładać kolorowe filtry i przejścia 3D.

 4. Quik - Free Video Editor

  Quik – Free Video Editor

  Świetna aplikacja do szybkiego edytowania wideo w wysokiej jakości. Quick automatycznie analizuje film wideo i umożliwia edycję bazującą na inteligentnym algorytmie. Ponadto potrafi wykrywać twarze i kolory, umożliwiając precyzyjne kadrowanie. Oferuje także efekty przejścia oraz umożliwia dostosowanie czcionki, zdjęć i ogólnego stylu filmu.

 5. FilmoraGo - Free Video Editor

  FilmoraGo – Free Video Editor

  FilmoraGo oferuje filtry i szablony, ale bez możliwości ich modyfikacji, dlatego jest skierowana do mniej zaawansowanych użytkowników. Możesz wybrać motyw, dodać ścieżkę audio, filtry i przejścia oraz nadać tytuły. Poza tym łatwo udostępniasz film z poziomu aplikacji nie tylko na YouTube czy Vimeo, ale także na Facebooku.

Jak zarabiać pieniądze na TikTok
Jak zarabiać pieniądze na TikTok

TikTok potrafi pochłonąć czas niczym wielki potwór go pożerający – na pewno nie raz zastanawialiście się, gdzie się ten czas podział podczas przeglądania filmików na TikTok? I prawdopodobnie nie raz zastanawialiście się, jak to jest, że niektórzy z twórców na tej platfo…

Jak korzystać z Instagram Security Checkup
Jak korzystać z Instagram Security Checkup

Instagram jest uważany za króla mediów społecznościowych. Od firm po prywatne konta, każdy na platformie stara się przyciągnąć zaangażowanych użytkowników do śledzenia swojego profilu. Mimo to, bezpieczeństwo jest najważniejszą troską każdego użytkownika, ponieważ ryzyko naru…

Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp
Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp

Udostępnianie zdjęć lub plików graficznych bezpośrednio w WhatsApp spowoduje ich kompresję, zmniejszenie rozdzielczości i jakości. Aplikacja do przesyłania wiadomości robi to dla sprawnej transmisji danych. Podczas gdy na ekranie telefonu teoretycznie nic się nie zmienia, obr…