5 aplikacji na Androida podobnych do iMovies

obrazek-aplikacje-android-podobne-do-imovies

Jak wybrać najlepszy edytor wideo spośród dziesiątek aplikacji dostępnych na Androida? Przede wszystkim zwróć uwagę na zakres opcji i docelowego odbiorcę. Poniżej wybraliśmy 5 edytorów wideo oferujących wiele przydatnych narzędzi edycyjnych, skierowanych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Wybierz edytor wideo na Androida, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 1. VideoShow: Movie maker &editor

  VideoShow: Movie maker &editor

  VideoShow umożliwia zautomatyzowaną edycję plików wideo. Możesz korzystać z różnych filtrów i efektów, a także z gotowych szablonów, które przyspieszają edycję. Aplikacja przesyła pliki wideo do chmury, a następnie pobiera je w celu edycji, więc przetworzenie filmu może zająć trochę czasu. Niemniej jednak krótsze filmy są przetwarzane szybko i nie wymagają, aby w tym czasie aplikacja była otwarta.

 2. PowerDirector – Video Editor

  PowerDirector – Video Editor

  PowerDirector oferuje mnóstwo bezpłatnych narzędzi do edycji, dzięki którym filmy nagrane kamerą Androida będą dobrze wyglądać. Proces edycji jest wygodny i szybki dzięki zastosowaniu dobrze znanej osi czasu z obsługą przeciągnij i upuść. Po zaimportowaniu pliku wideo można dodać efekty specjalne, ścieżkę audio oraz zdjęcia itd.

 3. KineMaster – edytor wideo

  KineMaster – edytor wideo

  KineMaster oferuje więcej funkcji i efektów niż większość edytorów na Androida. Aplikacja umożliwia edycję na warstwach, znaną z profesjonalnego oprogramowania na komputery. Możesz dodać zdjęcia, teksty i wiele ścieżek audio, bez konieczności eksportowania pliku za każdym razem i importowania go na nowo, a także nakładać kolorowe filtry i przejścia 3D.

 4. Quik - Free Video Editor

  Quik – Free Video Editor

  Świetna aplikacja do szybkiego edytowania wideo w wysokiej jakości. Quick automatycznie analizuje film wideo i umożliwia edycję bazującą na inteligentnym algorytmie. Ponadto potrafi wykrywać twarze i kolory, umożliwiając precyzyjne kadrowanie. Oferuje także efekty przejścia oraz umożliwia dostosowanie czcionki, zdjęć i ogólnego stylu filmu.

 5. FilmoraGo - Free Video Editor

  FilmoraGo – Free Video Editor

  FilmoraGo oferuje filtry i szablony, ale bez możliwości ich modyfikacji, dlatego jest skierowana do mniej zaawansowanych użytkowników. Możesz wybrać motyw, dodać ścieżkę audio, filtry i przejścia oraz nadać tytuły. Poza tym łatwo udostępniasz film z poziomu aplikacji nie tylko na YouTube czy Vimeo, ale także na Facebooku.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…