Najlepsze czerwcowe gry na Androida, takie jak Tiny Miners – Idle Clicker, Race Kings, Phantasy Star II

Obrazek dla Najlepsze czerwcowe gry na Androida, takie jak Tiny Miners - Idle Clicker, Race Kings, Phantasy Star II

Czerwcowe gry na Androida zaskakują różnorodnością: jest tu gra logiczna dla dwóch graczy, klasyczna gra prosto od SEGA, clicker osadzony w kopalni, minimalistyczna gra zręcznościowa dla osób aspirujących na motocyklistów-kaskaderów oraz wyścigi legendarnymi samochodami.

Gorąco zachęcamy do wypróbowania 5 najlepszych czerwcowych gier na Androida.

 1. Rider

  Rider

  Wykonuj szalone akrobacje na maleńkim motorze w najnowszej grze zręcznościowej studia Ketchapp. Na odblokowanie czeka 40 motocykli, w tym 4 ukryte, którymi możesz ukończyć 100 wyzwań rozsianych na 32 poziomach. Nie zapomnij porównać swoich wyników z osiągnięciami graczy z innych miejsc na świecie.

 2. Phantasy Star II

  Phantasy Star II

  W Phantasy Star II czekają na Ciebie kampanie trwające ponad 30 godzin, w których rozegrasz mnóstwo klasycznych walk turowych z mutantami, robotami i innymi potworami. Dostępnych jest 8 grywalnych postaci o unikalnych umiejętnościach. Szata graficzna jest utrzymana w stylu 16-bitowych gier, co z pewnością ucieszy fanów klasyków od SEGA.

 3. Tiny Miners - Idle Clicker

  Tiny Miners – Idle Clicker

  Standardowy clicker, w którym im więcej i szybciej klikasz, tym bardziej rozwijasz swoje miasteczko górnicze i zdobywasz więcej złota. Ulepszaj swoje budynki, aby przechodzić na kolejne poziomy rozwoju i zatrudniać więcej górników. Oprócz rozwijania kopalni możesz karmić smoki, będące w tej grze odpowiednikiem udomowionych zwierzątek. Gra posiada funkcję automatycznej gry.

 4. Race Kings

  Race Kings

  Ścigaj się legendarnymi samochodami najpopularniejszych marek, biorąc udział w rozmaitych wydarzeniach obejmujących dziesiątki tras. Zabawa odbywa się w czasie rzeczywistym z graczami przez internet dopasowanymi do Twojego poziomu umiejętności. Możesz też stawiać zakłady, aby zarobić więcej i dołączyć do grona najlepszych graczy.

 5. Fireboy in The Light Maze

  Fireboy in The Light Maze

  Gra logiczna dla dwóch graczy opowiadająca historię chłopca-płomienia i dziewczyny-wody. Na każdym poziomie trzeba prowadzić dwie postacie przez labirynt pełen diamentów do zebrania. Podstawowa zasada jest taka, że chłopiec musi unikać wody, a dziewczyna ognia. Poza tym w labiryncie trzeba używać różnych obiektów, aby otwierać przejścia do następnych korytarzy.

Najlepsze gry planszowe na Androida, które trzeba pobrać
Najlepsze gry planszowe na Androida, które trzeba pobrać

Gry planszowe przeżyły renesans w ciągu ostatniej dekady i nie trzeba dużo kopać w Google Play Store, aby przekonać się, że tak jest również w przypadku planszówek na Androida. Jeśli macie problem z ceną fizycznych planszówek lub po prostu nie macie już miejsca na półce na ko…