Piraci z Karaibów i inne najlepsze gry o piratach na Androida

Obrazek dla Piraci z Karaibów i inne najlepsze gry o piratach na Androida

Hej ho, podnieść banderę! Przed nami najlepsze gry na Androida o piratach, które spieszymy przedstawić Wam z okazji premiery piątej części „Piratów z Karaibów” i towarzyszącej jej grze studia JOYCITY Corp. Pirates of the Caribbean: Tides of War.

Oprócz wspomnianej Pirates of the Caribbean: Tides of War proponujemy 4 inne ciekawe gry na Androida, które zabierają gracza na piracką przygodę.

 1. Pirates of the Caribbean: ToW

  Pirates of the Caribbean: ToW

  Gra, w której Jack Sparrow, Will Turner, Kapitan Barbossa i inne postacie z „Piratów z Karaibów” towarzyszą Ci w budowaniu pirackiej potęgi – z nimi zbudujesz flotę, zwerbujesz załogę i splądrujesz wrogów. Możesz też nawiązać sojusze z graczami z całego świata i wypełniać zadania nawiązujące do postaci i scen z filmu. Fanów „Piratów z Karaibów” do tej gry zachęcać nie trzeba!

 2. Pirates War - The Dice King

  Pirates War – The Dice King

  Gra planszowa, w której możesz rywalizować z ludźmi z całego świata o miano najpotężniejszego pirata. Rozgrywka polega na zbieraniu i ulepszaniu załogi i floty w celu odniesienia zwycięstwa w bitwie na morskiej planszy, podczas której gracze na zmianę rzucają kośćmi do gry. Można grać także ze znajomymi z Facebooka.

 3. Assassin's Creed Pirates

  Assassin’s Creed Pirates

  Grasz jako kapitan szukający legendarnego skarbu i otrzymujesz do wykonania szereg misji w trybie fabularnym oraz kilka prostych minigier. Oprócz tego sam wybierasz załogę i flotę, z którą weźmiesz udział w bitwach morskich i którą możesz stopniowo ulepszać. Dobrze przemyśl strategię, ponieważ możesz natknąć się na Czarnobrodego, Sam Bellamy’ego i Bena Hornigolda.

 4. Plunder Pirates

  Plunder Pirates

  Zbuduj wyspę piratów z fortyfikacjami, które powstrzymają każdego wroga, zwerbuj załogę nieustraszonych piratów (10 klas do wyboru) i legendarnych postaci, żegluj po nieznanych wodach i plądruj wyspy innych graczy. Możesz też dołączyć do gildii i zaplanować atak na wbudowanym czacie. Pamiętaj, że Twoja wyspa jest w 3D, więc możesz ją dokładnie obejrzeć z każdej strony!

 5. Pirate Kings

  Pirate Kings

  Gra rekreacyjna osadzona w rysunkowym świecie piratów, gdzie Twój los zależy od koła fortuny i Twoich umiejętności budowania i rozwijania tropikalnej wyspy. Za każdym razem, kiedy zakręcisz kołem możesz wygrać złoto na rozbudowę wyspy lub zdobyć inne cenne nagrody. Ducha rywalizacji podtrzymasz, walcząc ze znajomymi z Facebooka.

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …

Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz
Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz

Pokémon Go to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych, która obecnie ma ponad miliard pobrań od czasu swojej pierwszej premiery 6 lipca 2014 roku. Nintendo i spółka zależna odpowiedzialna za Pokémon, Game Freak, znana również jako The Pokémon Company, współpracowały z Goog…