Najlepsze aplikacje do słuchania i pobierania muzyki za darmo

Aplikacje do strumieniowania muzyki pozwalają nie tylko zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na stos płyt CD, ale także odkryć nowych wykonawców i w dowolnym momencie znaleźć nowe inspiracje. Ponadto umożliwiają legalnie pobierać utwory (za darmo lub za niewielką opłatą), dzięki czemu możemy cieszyć się ulubioną muzyką nawet bez dostępu do internetu.

Przedstawiamy 5 aplikacji na Androida, które umożliwiają słuchanie muzyki offline.

 1. Deezer Music

  Deezer Music

  Deezer to serwis oferujący strumieniowanie muzyki za darmo, który w 2012 r. pojawił się w Polsce jako pierwsza usługa tego typu. Obecnie oferuje dziesiątki tematycznych stacji radiowych oraz bazę blisko 20 mln utworów w różnych gatunkach i różnych językach, zawierającą wiele utworów niedostępnych nigdzie indziej. Po wykupieniu konta premium można bez ograniczeń pobierać utwory i słuchać ich w trybie offline.

 2. Muzyka Google Play

  Muzyka Google Play

  Oficjalna aplikacja od Google, będąca połączeniem sklepu i wygodnego odtwarzacza muzycznego, która oprócz dostępu do milionów utworów komercyjnych, regularnie udostępnia swoim użytkownikom darmowe utwory i albumy do pobrania na urządzenie. Ulubione utwory zapisać i odtwarzać je w trybie offline. Bibliotekę można wzbogacić o zapisane na urządzeniu utwory (do 50 000) i tym samym tworzyć niepowtarzalne playlisty.

 3. RockMyRun - Best Workout Music

  RockMyRun – Best Workout Music

  Idealna aplikacja dla osób aktywnie spędzających czas, czy to biegając, czy to chodząc. RockMyRun odtwarza miks utworów dopasowany do rytmu serca, tempa kroków lub BMP. Bazę playlist można przeglądać według stylów muzyki, popularności wśród użytkowników lub rodzaju aktywności (rozgrzewka, fitness, maraton, podnoszenie ciężarów itp.) i zapisać utwory do odtwarzania w trybie offline.

 4. SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud: muzyka & audio

  Aplikacja mobilna znanego serwisu społecznościowego dla entuzjastów muzyki i dla muzyków, którzy chcą zaistnieć i nawiązać kontakt z fanami. SoundCloud oferuje dostęp do podzielonej na kategorie olbrzymiej bazy utworów w wykonaniu zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym. Muzyki można słuchać także po zminimalizowaniu aplikacji oraz korzystać z menu nawigacyjnego na zablokowanym ekranie. Wiele utworów można pobrać legalnie i za darmo.

 5. Audials Radio

  Audials Radio

  Radio Player by Audials umożliwia nagrywanie muzyki z radia internetowego. Jest to dość niekonwencjonalny sposób na pobieranie muzyki, ale dzięki dostępowi do tysięcy stacji radiowych z całego świata, można szybko rozbudować bibliotekę utworów. Aplikacja pozwala nagrywać w trybie ciągłym lub inteligentnym (automatycznie przycinanie utworów) oraz zaplanować nagranie. Warto pamiętać jedynie, że start i koniec nagrywania może nastąpić z kilkusekundowym opóźnieniem.

Jak zarabiać pieniądze na TikTok
Jak zarabiać pieniądze na TikTok

TikTok potrafi pochłonąć czas niczym wielki potwór go pożerający – na pewno nie raz zastanawialiście się, gdzie się ten czas podział podczas przeglądania filmików na TikTok? I prawdopodobnie nie raz zastanawialiście się, jak to jest, że niektórzy z twórców na tej platfo…

Jak korzystać z Instagram Security Checkup
Jak korzystać z Instagram Security Checkup

Instagram jest uważany za króla mediów społecznościowych. Od firm po prywatne konta, każdy na platformie stara się przyciągnąć zaangażowanych użytkowników do śledzenia swojego profilu. Mimo to, bezpieczeństwo jest najważniejszą troską każdego użytkownika, ponieważ ryzyko naru…

Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp
Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp

Udostępnianie zdjęć lub plików graficznych bezpośrednio w WhatsApp spowoduje ich kompresję, zmniejszenie rozdzielczości i jakości. Aplikacja do przesyłania wiadomości robi to dla sprawnej transmisji danych. Podczas gdy na ekranie telefonu teoretycznie nic się nie zmienia, obr…