Najlepsze emulatory na Androida

Dzięki emulatorom możemy raz jeszcze zagrać w gry naszego dzieciństwa. To propozycja nie tylko dla graczy z dłuższym stażem, którym nie wystarczają odnowione wersje starych przebojów, ale także dla osób, które mają ochotę poznać wyjątkowe klasyczne tytuły.

Przedstawiamy 5 godnych uwagi emulatorów na urządzenia z systemem Android.

  1. DraStic DS Emulator

    DraStic DS Emulator

    Emulator Nintendo DS, którego cechuje wysoka kompatybilność oraz wygoda sterowania. Jedną z najpraktyczniejszych opcji jest możliwość dostosowania położenia i rozmiaru ekranów DS. Ponadto można zsynchronizować postępy w grach za pomocą Google Drive i kontynuować zabawę w dowolnym momencie, przyspieszyć prędkość gry oraz korzystać z obszernej biblioteki kodów.

  2. ePSXe for Android

    ePSXe for Android

    Prosty emulator dla telefonów i tabletów z systemem Android, kompatybilny z niemal wszystkimi tytułami Playstation (PSX i PSOne). Emulator umożliwia rozgrywkę dla 1-4 graczy, a także 2 graczom na podzielonym ekranie. Ponadto można skonfigurować przyciski ekranowe oraz korzystać z większość padów. Obsługa wtyczek OpenGL HD zapewnia lepszą grafikę i wydajność.

  3. My Boy! - GBA Emulator

    My Boy! – GBA Emulator

    My Boy! – GBA Emulator to duża stabilność, kompatybilność, poprawiona grafika i pokaźna liczba opcji personalizacji – a wszystko to przy małym zużyciu baterii urządzenia. Można m.in. przyspieszać/spowalniać szybkość gry, zapisywać postęp ze screenshotem, tworzyć profile z różnymi układami ekranu i z mapowaniem przycisków, a także tworzyć skróty do gier na pulpicie oraz korzystać z kodów.

  4. ClassicBoy (Emulator)

    ClassicBoy (Emulator)

    Emulator, który obsługuje imponującą liczbę konsol: PlayStation 1 (PS1), Nintendo 64 (N64), GameBoy Advance (GBA), GameBoy Classic (GB), GameBoy Color (GBC), NES/Famicom, Sega Genesis i SNK NeoGeo. Oprócz obsługi przycisków ekranowych oraz wsparcia dla zewnętrznego joysticka (do 4 graczy) pełna wersja aplikacji umożliwia sterowanie gestami i za pomocą akcelerometru. Dzięki temu ostatniemu można grać nawet jedną ręką.

  5. RetroArch

    RetroArch

    Open source’owy projekt, który jest całkowicie bezpłatny i nie zawiera reklam. Jest kompatybilny z wieloma systemami i działa całkiem dobrze jak na darmowe rozwiązanie. Zawiera kilka ciekawych i unikalnych funkcji, w tym obsługę tzw. Game & Watch, dzięki której można grać w gry, a później je oglądać. Oferuje także standardowe funkcje, takie jak konfiguracja sterowania i korzystanie z kodów.

Jak dodać przycisk kontaktu na Instagramie
Jak dodać przycisk kontaktu na Instagramie

Instagram posiada funkcję ułatwiającą obserwującym i potencjalnym klientom kontakt w mediach społecznościowych: dedykowany przycisk kontaktowy! Przycisk ten może przekształcić się w wezwania do działania, takie jak „wyślij e-mail” i „skontaktuj się”. D…

Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp
Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp

WhatsApp to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Użytkownicy polegają na niej, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki stale rosnącemu zasięgowi WhatsApp platforma jest również szeroko stosowana wśród firm. Jeśli chcecie komuni…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…