Najlepsze emulatory na Androida

Dzięki emulatorom możemy raz jeszcze zagrać w gry naszego dzieciństwa. To propozycja nie tylko dla graczy z dłuższym stażem, którym nie wystarczają odnowione wersje starych przebojów, ale także dla osób, które mają ochotę poznać wyjątkowe klasyczne tytuły.

Przedstawiamy 5 godnych uwagi emulatorów na urządzenia z systemem Android.

  1. DraStic DS Emulator

    DraStic DS Emulator

    Emulator Nintendo DS, którego cechuje wysoka kompatybilność oraz wygoda sterowania. Jedną z najpraktyczniejszych opcji jest możliwość dostosowania położenia i rozmiaru ekranów DS. Ponadto można zsynchronizować postępy w grach za pomocą Google Drive i kontynuować zabawę w dowolnym momencie, przyspieszyć prędkość gry oraz korzystać z obszernej biblioteki kodów.

  2. ePSXe for Android

    ePSXe for Android

    Prosty emulator dla telefonów i tabletów z systemem Android, kompatybilny z niemal wszystkimi tytułami Playstation (PSX i PSOne). Emulator umożliwia rozgrywkę dla 1-4 graczy, a także 2 graczom na podzielonym ekranie. Ponadto można skonfigurować przyciski ekranowe oraz korzystać z większość padów. Obsługa wtyczek OpenGL HD zapewnia lepszą grafikę i wydajność.

  3. My Boy! - GBA Emulator

    My Boy! – GBA Emulator

    My Boy! – GBA Emulator to duża stabilność, kompatybilność, poprawiona grafika i pokaźna liczba opcji personalizacji – a wszystko to przy małym zużyciu baterii urządzenia. Można m.in. przyspieszać/spowalniać szybkość gry, zapisywać postęp ze screenshotem, tworzyć profile z różnymi układami ekranu i z mapowaniem przycisków, a także tworzyć skróty do gier na pulpicie oraz korzystać z kodów.

  4. ClassicBoy (Emulator)

    ClassicBoy (Emulator)

    Emulator, który obsługuje imponującą liczbę konsol: PlayStation 1 (PS1), Nintendo 64 (N64), GameBoy Advance (GBA), GameBoy Classic (GB), GameBoy Color (GBC), NES/Famicom, Sega Genesis i SNK NeoGeo. Oprócz obsługi przycisków ekranowych oraz wsparcia dla zewnętrznego joysticka (do 4 graczy) pełna wersja aplikacji umożliwia sterowanie gestami i za pomocą akcelerometru. Dzięki temu ostatniemu można grać nawet jedną ręką.

  5. RetroArch

    RetroArch

    Open source’owy projekt, który jest całkowicie bezpłatny i nie zawiera reklam. Jest kompatybilny z wieloma systemami i działa całkiem dobrze jak na darmowe rozwiązanie. Zawiera kilka ciekawych i unikalnych funkcji, w tym obsługę tzw. Game & Watch, dzięki której można grać w gry, a później je oglądać. Oferuje także standardowe funkcje, takie jak konfiguracja sterowania i korzystanie z kodów.

Jak znaleźć wszystkie pobrane pliki w Telegramie?
Jak znaleźć wszystkie pobrane pliki w Telegramie?

Telegram pomaga ludziom komunikować się, umożliwiając im wysyłanie i odbieranie różnych typów plików, takich jak obrazy, filmy i dokumenty. Czasami użytkownicy mogą się zastanawiać, gdzie te pliki są przechowywane na ich urządzeniach. Jest to szczególnie ważne dla firm korzys…