Najlepsze kwietniowe gry na Androida, takie jak Dark Sword, 7 seconds po polsku

Najlepsze gry kwietnia dostarczają nam możliwość kolekcjonowania wirtualnych naklejek Panini, zbudowania imperium w fantastycznym świecie, nauczenia się jeździć autobusem, pokonania mrocznego smoka oraz rzucenia znajomym i rodzinie rozmaitych wyzwań.

Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi nowymi grami kwietnia 2016!

 1. Panini Sticker Album

  Panini Sticker Album

  Oficjalna aplikacja dla kolekcjonerów wirtualnych naklejek Panini. Do zebrania są 24 drużyny UEFA EURO 2016™. Dzięki aplikacji można zdobyć dostęp do ciekawych informacji, wygrać dodatkowe nagrody, zarządzać albumem z naklejkami, wymieniać się ze znajomymi, a także brać udział w wyzwaniach. Kolekcję można poszerzyć za pomocą kodów z portali społecznościowych i z produktów Coca-Cola oraz posiadając fizyczne karty UEFA EURO 2016™.

 2. Lords Mobile

  Lords Mobile

  Strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG przedstawiająca świat pogrążony w wojnie i chaosie. Gracz musi zbudować własne imperium, zdobywać wsparcie egzotycznych bohaterów, trenować wojsko i wraz ze swoimi sojusznikami walczyć o dominację nad światem. W trakcie rozgrywki nie brakuje szpiegowania czy odkrywania drogocennych skarbów, a to wszystko z graczami z całego świata.

 3. Driving School 2016

  Driving School 2016

  Gra, dzięki której można nauczyć się prowadzić różnorodne samochody, ciężarówki i autobusy. Twórcy przygotowali ponad 10 szczegółowych map, co najmniej 50 wyzwań, zadbali również o realistyczne odwzorowanie warunków pogodowych i dźwięków silnika, a także o szczegółowość wnętrz pojazdów oraz o przekonujący system uszkodzeń. Warto zagrać ze znajomymi i zawalczyć o miejsce w internetowym rankingu.

 4. Dark Sword

  Dark Sword

  Kiedy smok przysłonił Słońce, świat pogrążył się w ciemności. Od tej pory rozpoczyna się przygoda trwająca przez 100 poziomów pełnych śmiertelnie niebezpiecznych potworów. Aby przywrócić światu światło i pokonać wieczny ból, przyda się potężna broń i dużo odwagi. Nieustraszonym fanom gier hack’n’slah polecamy tryb hardcore, w którym wyposażenie jest zdatne do użytku przez ograniczony czas.

 5. 7 Second Challenge Po Polsku

  7 Second Challenge Po Polsku

  Gra towarzyska po polsku stanowiąca obszerny zbiór wyzwań, dzięki którym ożywi się każde spotkanie towarzyskie i bez której nie potrafią obejść się nasi uwielbiani YouTuberzy. Każde zadanie należy wykonać w czasie 7 sekund lub krótszym (często jest to trudniejsze, niż może się wydawać). Dużą zaletą gry jest brak wulgarnych zadań, dzięki czemu można kulturalnie bawić się z każdym.