Najlepsze gry na Androida Sierpień: AdVenture Capitalist, Despicable Me

Z sierpniowego nieba leje się żar, a wszystkie aplikacje na smartfonie znasz już jak własną kieszeń. Jeśli szukasz nowej rozrywki, i nie wiesz w co zagrać, zapoznaj się z naszą propozycją 5-ciu najciekawszych gier na sierpień. Wśród nich gry zręcznościowe, symulatory, a nawet pomysł na to, co można zrobić z kartki papieru.

imagen-adventure-capitalist-0thumbAdVenture Capitalist
Gra dla każdego, kto chciałby spróbować sił jako inwestor. Zatrudniaj pracowników, kupuj przełomowe ulepszenia, zdominuj rynek i przyciągnij uwagę zagranicznych inwestorów! Twój cel jest jeden – wspiąć się na sam szczyt i zostać milionerem.
pobierz

imagen-subway-surfers-0thumbSubway Surfers
To jedna z najlepszych gier zręcznościowych na Androida, w której wcielamy się w nastolatka imieniem Jake. Naszym zadaniem jest pomóc mu w ucieczce przed strażnikiem i jego psem, po tym jak został on przyłapany na malowaniu graffiti na pociągach. Rozgrywkę wzbogacają świetne efekty dźwiękowe i muzyka.
pobierz

imagen-meu-malvado-favorito-0thumbDespicable Me
Minionki opanowały nie tylko sale kinowe, ale też ekrany naszych smartfonów i tabletów. W grze wcielamy się w najbardziej niezdarnego z nich i pomagamy mu zdobyć tytuł Miniona roku. Zadanie jest proste: biegnij, zbierając banany i inne gadżety. Jeżeli podobają Ci się gry zręcznościowe, ta gra na pewno Cię nie rozczaruje.
pobierz

imagen-96-po-polsku-0thumb96% po polsku
Jeśli lubisz oglądać teleturnieje i marzy Ci się udział w jednym z nich, gra 96% po polsku jest stworzona dla Ciebie. Dzięki tej aplikacji, możesz spróbować odgadnąć jakich odpowiedzi udzielali inni ankietowani. Różnorodność pytań i kategorii sprawia, że gra dostarcza rozrywki na długi czas.
pobierz

imagen-paperama-0thumbPaperama
Puść wodze wyobraźni i daj się oczarować kulturze japońskiej. Dzięki grze Paperama, odkryjesz tajniki składania origami, a prześliczne animacje 3D pokażą Ci krok po kroku, co należy robić z kartką papieru. Fantastyczna ścieżka dźwiękowa zachwyca i uspokaja. Z tą aplikacją dobrze bawić się będą zarówno dorośli, jak i dzieci.
pobierz