Wyszukaj tanie loty i zaoszczędź trochę pieniędzy!

A więc przyszło już lato i przed nami czas odpoczynku od ciężkiej pracy i szkoły. Wakacje czas zacząć!

Urlop może kojarzyć się z kosztownymi wyjazdami, lecz korzystając z aplikacji do porównywania cen, na pewno znajdziesz wczasy na Twoją kieszeń. Aby zaoszczędzić Ci czasu, sporządziliśmy listę przydatnych aplikacji.

 1. Ryanair

  Ryanair

  Ryanair jest dobrze znaną firmą. Jest największym w Europie tanim przewoźnikiem lotniczym. Za pomocą tej aplikacji można błyskawicznie sprawdzić ceny lotów oraz zarządzać swoją rezerwacją.

 2. easyJet

  easyJet

  Easyjet to brytyjskie linie lotnicze, jedne z największych europejskich tanich przewoźników. Dzięki tej aplikacji sprawdzisz i zakupisz bilety lotnicze oraz nie będziesz musiał drukować karty pokładowej.

 3. Skyscanner wszystkie loty

  Skyscanner wszystkie loty

  Mając przewagę nad Ryanair, Skyscanner porównuje ceny lotów ponad tysiąca linii lotniczych, tak aby znaleźć jak najniższe ceny dla danego połączenia. Lubisz podróżować? Tę aplikację musisz mieć na swoim Androidzie.

 4. AirAsia

  AirAsia

  Jeśli myślisz o wyjeździe do Azji, to ta aplikacja jest dla Ciebie. Za pomocą AirAsia znajdziesz loty o jak najniższych cenach oraz będziesz mógł pominąć kolejki okazując bilet z kodem kreskowym na Twoim telefonie.

 5. Lufthansa

  Lufthansa

  Sprawdź oferty linii lotniczych Lufthansa i niech one Cię zainspirują. Ponadto, aplikacja ta oferuje szybki i wygodny check-in oraz przechowywanie karty pokładowej na Androidzie.

 

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…