Wyszukaj tanie loty i zaoszczędź trochę pieniędzy!

A więc przyszło już lato i przed nami czas odpoczynku od ciężkiej pracy i szkoły. Wakacje czas zacząć!

Urlop może kojarzyć się z kosztownymi wyjazdami, lecz korzystając z aplikacji do porównywania cen, na pewno znajdziesz wczasy na Twoją kieszeń. Aby zaoszczędzić Ci czasu, sporządziliśmy listę przydatnych aplikacji.

 1. Ryanair

  Ryanair

  Ryanair jest dobrze znaną firmą. Jest największym w Europie tanim przewoźnikiem lotniczym. Za pomocą tej aplikacji można błyskawicznie sprawdzić ceny lotów oraz zarządzać swoją rezerwacją.

 2. easyJet

  easyJet

  Easyjet to brytyjskie linie lotnicze, jedne z największych europejskich tanich przewoźników. Dzięki tej aplikacji sprawdzisz i zakupisz bilety lotnicze oraz nie będziesz musiał drukować karty pokładowej.

 3. Skyscanner wszystkie loty

  Skyscanner wszystkie loty

  Mając przewagę nad Ryanair, Skyscanner porównuje ceny lotów ponad tysiąca linii lotniczych, tak aby znaleźć jak najniższe ceny dla danego połączenia. Lubisz podróżować? Tę aplikację musisz mieć na swoim Androidzie.

 4. AirAsia

  AirAsia

  Jeśli myślisz o wyjeździe do Azji, to ta aplikacja jest dla Ciebie. Za pomocą AirAsia znajdziesz loty o jak najniższych cenach oraz będziesz mógł pominąć kolejki okazując bilet z kodem kreskowym na Twoim telefonie.

 5. Lufthansa

  Lufthansa

  Sprawdź oferty linii lotniczych Lufthansa i niech one Cię zainspirują. Ponadto, aplikacja ta oferuje szybki i wygodny check-in oraz przechowywanie karty pokładowej na Androidzie.

 

Jak oznaczyć kogoś na Instagramie
Jak oznaczyć kogoś na Instagramie

Instagram oferuje zabawne i ekscytujące treści, które zachęcają ludzi do oznaczania swoich przyjaciół i obserwujących. Może szukacie postów, które Wam się podobają, do których możecie się odnieść, które przypominają o czymś. Jeśli takie znajdziecie, to warto je jakoś oznaczyć…

Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać
Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać

WhatsApp już od jakiegoś czasu wprowadza nowe funkcje, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Od teraz w WhatsApp można ustawić proxy. To dodaje więcej bezpieczeństwa dla Waszych rozmów do innych zabezpieczeń, z których od dawna korzystamy, takich jak szyfrowanie wiadomości…