Najlepsze aplikacje kulinarne na Androida. Przygotuj pyszne dania!

Co nie poprawi Twojej kondycji i zdrowia jak gotowanie własnych posiłków w domu.
Odnajdź w sobie szefa kuchni i przygotuj znakomite dania na każdą okazję. Niezależnie od tego czy chcesz przyrządzić wspaniały posiłek na Walentynki czy prosta przekąskę, sprawdź poniższą listę aplikacji, aby udoskonalić swoje umiejętności kucharskie!
 1. Przepisy.pl

  Przepisy.pl

  Jest to jedna z najbardziej popularnych i rozbudowanych aplikacji kulinarnych w języku polskim. Aplikacja oferuje ponad 2 tys. przepisów. Każdy przepis posiada piękne ilustracje ‘krok po kroku’ i wspaniałe zdjęcia dań oraz video porady. Pomaga również w przeliczeniu wag i miar czy też w mierzeniu czasu oraz posiada słowniczek terminów kulinarnych. Dzięki Przepisy.pl możliwe jest zaplanowanie menu na cały tydzień. Ulubione przepisy można gromadzić we własnej książce kucharskiej i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

 2. kuchnia+

  kuchnia+

  Aplikacja ta to szybki i łatwy sposób na znalezienie wszystkich przepisów prezentowanych na kanale kuchnia+. Potrawy przygotowane są przez najlepszych szefów kuchni. Przepisy podzielone zostały na kategorie dzięki czemu na pewno znajdziesz to czego szukasz. Aplikacja oferuje przelicznik wag i miar oraz możliwość podzielenia się sprawdzonymi przepisami ze znajomymi na portalu społecznościowym (Facebook, Google+, Wykop, Twitter) lub wysyłając przepis emailem.

 3. [adsense]
 4. Cooklet - przepisy kulinarne

  Cooklet – przepisy kulinarne

  Nie można nie wspomnieć o fantastycznej polskiej aplikacji Cooklet, która zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Gourmand Awards w kategorii cyfrowych książek kucharskich. Aplikacja ta pozwala na zebranie wszystkich ulubionych przepisów w jednym miejscu i stworzenia własnej interaktywnej książki kucharskiej. Przy pomocy Cooklet możemy wymieniać się doświadczeniami kulinarnymi z ludźmi z całego świata.

 5. MojeCiasto.pl

  MojeCiasto.pl

  Aplikacja ta jest przeznaczona dla osób kochających pieczenie lub poszukujących inspiracji w kuchni. Znajdziesz tutaj przepisy krok po kroku z filmikiem wideo wysokiej jakości. Aby pomóc Ci zrobić zakupy, aplikacja daje możliwość eksportu składników do listy zakupów Listonic. Gdziekolwiek jesteś, miej setki sprawdzonych przepisów pod ręką.

 6. Cookpad Recipes

  Cookpad Recipes

  Niech twoje kubki smakowe eksplodują, wybierając dania z ponad 150 tysięcy przepisów znajdujących się w tej aplikacji. Wraz z przewodnikiem, który poprowadzi Cię krok po kroku przez przepis i komentarzami od ludzi, którzy wypróbowali już dany przepis nie ma szans na to, że coś się nie uda. Niestety aplikacja nie posiada wersji polskiej.

 7. Jamie's 20 Minute Meals

  Jamie’s 20 Minute Meals

  Chociaż nie jest to bezpłatna aplikacja i pobrać ją można tylko w języku angielskim, zalecana jest do nauki gotowania wyśmienitych potraw w nie więcej niż 20 minut. Aplikacja posiada przepisy kulinarne z pomocnymi filmikami, przepięknymi wysokiej jakości zdjęciami, poręczną listą zakupów i porad.

Popraw sylwetkę na lato z aplikacjami treningowymi na Androida
Popraw sylwetkę na lato z aplikacjami treningowymi na Androida

Co roku obiecujesz sobie, że będziesz trenować, by cieszyć się idealną sylwetką podczas wakacji i upalnych dni w mieście, ale realizacja tego celu okazuje się to trudniejsza, niż Ci się wydawało? Daj szansę aplikacjom treningowym na Androida, które pomogą Ci rejestrować codzi…